Katarzyna Glinka

8,0
9 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Glinka

...jej rola z "Na układy nie ma rady" jest na 76 miejscu najlepszych ról kobiecych?!
To jakiś nieśmieszny żart!
Przecież ona jest tak drewniana że szok (jak większość polskich aktorek). Ładna,ale grać nie umie.

Rocketqueen_19

Scenarzysta tego filmu założył pierdyliard multi kont wystarczy wejść na forum tego filmu.

M1CHA

A widziałeś jak zakładał te konta? Dziewczyna dobrze zagrała i tyle

M1CHA

A, widziałem tam mnóstwo multikont z jednym ocenionym filmem przez kilka lat, które dawały jedynki i obrażały ten film, nawet nie wdawałem się z nimi w dyskusje bo na kilometr było widać, że to nasłane trolle, to rozumiem, że o tych multikontach piszesz? No tych to tam jest pełno, wystarczy wejść na forum, ale kto je zakłada i kto hejtuje ten film tyle lat po premierze to nie mam pojęcia

adamczesio

O cześć Czaja widzę że dalej nie masz celu w życiu twój film to gówno zrozum.

M1CHA

Ja p... człowieku, to ty jesteś tym świrem o którym tam piszą, że wszędzie widzi tego scenarzystę? No gratuluję, ty to masz cel w życiu, 6 lat jakiegoś gościa przeżywać, brawo.
Ale z drugiej strony to on powinien być takim jak ty wdzięczny bo mu fejm robicie - ja bym na jego stronę nigdy nie trafił gdyby nie twoje hejty na forum Na układy. Widziałem jego filmiki z Boliwii, Ibizy, Bahamów, no powiem ci, że też bym chciał tak sobie "bez celu" podróżować. To cię u niego najbardziej boli? Że jeździ zadowolony po całym świecie a ty jedyne co możesz to wylewać swoje frustracje na jakimś filmwebie? No ty to masz naprawdę genialny cel w życiu, scenarzystę jakiegoś stalkować. Brawo!!! Hahaha

adamczesio

Ach Panie Czaja z panem to zawsze są jaja.

M1CHA

Tak, jasne, nie ma to jak "merytoryczna odpowiedź"... nie sądź koleś wszystkich po sobie bo siedzisz tu widzę cały czas - kiedy bym nie odpisał ty odpisujesz od razu z przeświadczeniem, że wszyscy robią tak samo. Może ty siedząc tu permanentnie i nie mając innego zajęcia masz czas zakładać codziennie po kilka fejkowych profili, żeby stalkować tego Czaje, ale sądzenie, że jakiś gość założył prawie 6000 kont żeby Kasi Glince ocenę nabić to tak absurdalne, że tylko tacy jak ty mogą w to "wierzyć"... Bo rodzą się 2 podstawowe pytania - po co ktoś by to robił i jaką ktokolwiek miałby z tego korzyść. Bo raczej ani Czaja ani Glinka kasy za to nie dostają... No chyba, ze ty im płacisz. A sprawa jest bardzo prosta - Kasia zagrała bardzo dobrze w fajnym filmie, który i mnie, moim znajomym i wielu ludziom po prostu się podobał. Tylko tyle. Prosta sprawa, której ty nie możesz albo nie chcesz zrozumieć, bo masz wielki ból d**py na punkcie tego Czai. I dlatego piszesz na okrągło te głupoty na jego temat bo w sumie cóż innego ci zostało

Rocketqueen_19

Ona w tym filmie zagrała bardzo sugestywnie, nawet nie przypuszczałem, ze potrafi tak emocjonalnie zagrać, myślę, że wielu ludzi to jednak zauważyło

adamczesio

Prawda jest taka, że głosy pod tym filmem, rolami aktorów są kupione. Ten reżyser z tego słynie

Rocketqueen_19

Jak kupione? Mnie ktoś kupił? A kto postawił kilka tysięcy jedynek temu filmowi? Może te właśnie ktoś kupił? I powiedz mi kto ma w tym interes i korzyść żeby "kupić" prawie 6000 głosów oddanych na Kasię glinkę? ? - PO CO ktoś miałby płacić za ocenę aktorki, zwłaszcza, że filmu już 5 lat nie ma w kinach? Odpowiedz mi. Czekam na konstruktywną odpowiedź. Jaką korzyść ma ktokolwiek z tego, ze pani Glinka ma wysoką ocenę za ten film???? A ten gość słynie z tego dzięki czemu? Widziałaś to jak kupował, czy po prostu paru hejterów go pomawia, bo prawdę o nich powiedział? Masz jakieś dowody? Nie wpadło Ci do głowy, że w tym fajnym filmie Kasia po prostu fajnie zagrała, a ludzie na przekór hejterom tak to wysoko oceniają? Tuska tez obrzydzają na wszystkie sposoby w tvpis, a normalnie myślący ludzie tym bardziej go popierają widząc absurdy tych nierealnych zarzutów i REALNE złodziejstwo obecnej "elity". Tu jest moim zdaniem dokładnie ten sam mechanizm - im bardziej grupa hejterów, którzy właśnie mają czas na zakładanie fejków i manipulowanie ocenami stara się coś oczernić, tym bardziej normalni ludzie się temu przeciwstawiają, a najlepszą formą protestu jest postawienie "dychy" na jedynkę hejtera. to tyle, prosta sprawa. Dobrze, że tych normalnych jest więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones