Katarzyna Glinka

8,0
9 405 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Glinka

drażni mnie. I ten jej sztuczny uśmiech...;/

someone91

Ciebie z pewnościa wszystko drażni, dlatego więc wykorzystujesz tego typu fora do podbudowania swoje ego i zaspokojenia swojej zazdrości. Więcej takich ludzi jak Kasia Glinka którzy z uśmiechem podchodzą do życia a wszyscy bedziemy szczęśliwsi

tomekedi83

ZAzdrości? A czego ja do cholery mam jej zazdrościć? Może gry aktorskiej? Nie, bo gra beznadziejnie. Wyobraź sobie że na forach po prostu wyrażam swoje opinie, i tyle.
"podbudowania swojego ego" loool pomóżcie mi wstać bo sama nie dam rady <lol2>
A co do tego co mnie drażni, to drażnią mnie puści ludzie, tandetne filmy, i wiele innych rzeczy, ale na pewno nie wszystko.
No i tyle

someone91

nie denerwuj się, Tomaszek sie w niej najwyraźniej podkochuje to nic dziwnego że tak ją broni.Dla mnie to ona jest aktorką slabą ale przyjemnie sie na nią patrzy a to już coś w tym zawodzie haha.

someone91

Niewiem czy jest słąbą aktorka bo dopiero raz zwróciła moją uwage na planie gdy przypadkiem obejrzałem kawałek serialu Barwy szczęścia ! Uważam że jest śliczna i ma przepiękny wyraźisty uśmiech którym bardzo zwróciła moją uwage!

someone91

też jej nie lubię to słabiutka aktoreczka jednego serialu

luna_36

Bardzo ładna ale nic poza tym, ot prawie każda obecna polska aktorka. Dupą do filmu, takie realia.

użytkownik usunięty
someone91

kasia kasia lata macha dupą w fordzie bua..coś tam...smieje sie tak jakby kon lał na blache okropna

8,03/10 .. ta pani ma taką średnią..? W Polsce chyba na prawdę większość osób nie wie co to aktorstwo...
Oczywiście 1/10. Kompletne beztalencie. Nie wiem co tutaj robi taka średnia, na którą zasługuje aktorka pokroju A. Jolie, czy K. Knightley.. Straszne.

użytkownik usunięty
Eluha

:D:D wybaczcie ale calkiem do niedawna sadzilam ze czlowiek ktory w Polsce konczy szkole aktorska jest przynajmniej dobrym aktorem... Teraz jestem przekonana ze jednak teraz tam tylko kasa sie liczy.. Glinka jest po filmowce, Zmuda, Ksiazkiewicz itd a czym one sie roznia od Cichopek i Mroczkow? dla mnie niczym..

Jesli chodzi o sama Glinke. Wczoraj przelaczajac programy trafilam akurat na fragment bodajze "barw szcescia" gdzie Glinka robila "awanture" ah ta mimika ta zlosc w oczach ta intonacja-scena na miare Christiana Bale'a w American Psycho...

Jestem ciekawa czy Katarzyna Glinka to czyta. A dobrze by było jakby czytała. Bo jak się nie ma talentu do aktorstwa, to się aktorem nie zostaje. Przecież dziewczyna, która umie ładnie robić paznokcie i nic poza tym, nie zostanie mechanikiem... To samo tyczy się Glinki. Tylko do czego ta pani by się nadawała?

użytkownik usunięty
Eluha

Niestety niektorym przydaloby sie samokrytycyzmu. Bo ja osobiscie nie wiem czy jesli by mi nawet placili kilka tysiecy za odcinek nie posiadajac talentu chcialabym robic z siebie kolejna gwiazdke pokroju Mroczkow i to w kiepskich serialach. Jesli jest sie juz aktorem to po 1 trzeba miec talent po 2 trzeba sie szanowac.

Dokładnie. I jeszcze ta żałosna jej rola w 'Fort Boyard' (nie wiem czy dobrze napisałam..).

użytkownik usunięty
Eluha

o jezu... ona ten program kladzie na kolana... pamietam jak w dziecinstwie ogladalam to na jakis zagranicznych kanalach a to co zrobili z tego... kiepska rezyseria banaly gwiazdki nie wiadomo po co od siedmiu bolesci i Glinka sludziutka az do wyzygania "nie martwcie sie jest duzo czasu dalej dalej, oj trudno ale nic sie nie stalo" itd tak naprawde nie wiem kto trzyma w telewizji takie osoby szczegiolnie ze powszechnie wiadomo ze ludzie nie palaja do nich miloscia...

W sumie, to nie dziwie się jej, że przyjmuje role (kasa), tylko dziwie się tym reżyserom, że zatrudniają takiego kogoś ;P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones