Katarzyna Glinka

8,0
9 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Glinka

To okazywanie emocji, te jej oczy, ten sposób perswazji - kurde, nie mogłem się na nią napatrzeć. Mam nadzieję, że zobaczę ją jeszcze w podobnej roli, w której znowu będzie mogła pokazać nie tylko urodę, ale również aktorski talent

adamczesio

Ja to się w niej kurde kocham od lat:) Ma coś takiego właśnie w tych oczach że można "odpłynąć ". Moim zdaniem jest mocno niedoceniona jako aktorka bo naprawdę umie grać a przyklejono jej łatkę takiej ładnej ozdóbki - u nas się utarło że jak ładna to juz bankowo drewniana za to zachwyty krytyków zazwyczaj dotyczą aktorek o dość względnej urodzie. Bezsensowny stereotyp. W Na układy.. pokazała że potrafi grać bardzo naturalnie ale również w innych rolach dawała radę tylko przez tę łatkę nikt nie chciał tego zauważyć

niebanalny_Juan

Niestety takie stereotypy uderzają w wiele aktorek i to nie tylko u nas.
S potem reżyserzy czy producenci tym stereotypom ulegają angażując je do bardzo jednowymiarowych ról

adamczesio

W Hollywood to prawie każda boi się zaszufladkowania. A im aktorka starsza tym gorzej o główne i ciekawe role. Kasia jak na aktorkę jest jeszcze mloda i piękna więc mam nadzieję że jeszcze ja zobaczę w jakimś ciekawym wcieleniu.

niebanalny_Juan

No zgadza się. Po 50-ce to już aktorki maja najczęściej zjazd w karierze...

adamczesio

Ja widziałem ją tylko w serialach i może z 2 czy 3 filmach i na pewno jest to ładna kobieta, ale czy bardzo dobra aktorka? Trudno powiedzieć, bo to były role naprawdę niespecjalnie skomplikowane typu Daleko od noszy czy Och Karol 2

gargers01

Ja akurat miałem okazję obejrzeć kilka filmów, gdzie pokazała że sporo potrafi

niebanalny_Juan

Na pewno jest atrakcyjna, ale widziałem ją raczej w niespecjalnie wymagających rolach więc o aktorstwie nie będę się wypowiadał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones