Katarzyna Glinka

8,0
9 405 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Glinka

chociaż serialii nie oglądam,ale widziałam "fort bayard" i muszę przyznać,że wywarła na mnie dobre wrażenie.Drugi plus ma u mnie za występ w TzG,pięknie tańczyła!!!
i co jeszcze trzeba jej przyznać,to jest piękną kobietą!!!

jag0da

Ja inaczej twierdzę. W "Fort Boyard" dennie i sztucznie prowadziła ten program, że nie dało się go obejrzeć. W tańcu z gwiazdami według mnie lepiej tańczyła Julia, co do wyglądu jest bardzo sztuczna i nie naturalna. Jeżeli komuś się nie podoba moja opinia- wybaczcie ale każdy ma swoje zdanie, co nie?

użytkownik usunięty
jag0da

Według mnie jest ładna, ale to wszystko :) tak samo jak Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka z niej żadna.

aż tak negatywnie bym się o niej nie wypowiadał, dla mnie aktorskie zdolności na poziomie żenującym a właściwie na zerowym, prezentują ludzie z castingów pobrani do tworów typu "anna maria wesołowska". A Kasia tak fatalnym zapędów nie przejawia w żadnej ze swoich produkcji. A jeśli chodzi o Fort Boyard to program jest ogółem beznadziejny więc o czym tu dyskutować.

Narcoser

Otóż to poziom zerowy to łapanka na castingach do programów typu "Anna Maria Wesołowska" i serialu "Malanowski i Partnerzy".

A Glinka czy Żmuda skończyły szkoły aktorskie i nie należy im się tak radyklanie frajerska nota 1/10.

tomucho77

zgadzam się z tobą,bo te dwie wymienione przez ciebie dziewczyny chociaż występują w różnych programach rozrywkowych,to należy im się jakiś szacunek,bo w przeciwieństwie do niektórych celebrytów,bądź "aktorek" skończyły szkoły aktorskie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones