Katarzyna Glinka

8,0
9 405 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Glinka

nie lubie jej

użytkownik usunięty

nie lubie jej, drażni mnie jako aktorka
ma ładna buzie i nie gości co tydzien w plotkarskich gazetach co jest dużym plusem dla niej ale mimo wszystko nie przemawia do mnie jako aktorka

Chwała i szacun należy ci się za to że jej nie zwyzywałaś a przecież mógłabyś ją zwyzwać od jakich tylko za to że ciebie drażni.

użytkownik usunięty
tomucho77

Nie obrzucam paskudnie tego kto sie nawinie :D

zgadzam sie z autorem tematu
piekna kobieta, ale zadna z niej aktorka.

davides

A ja ją uwielbiam ,dziękuję za to że nie wyzwaliście mojej siostry i co z tego że nie skończyła takich szkół ale przynajmniej coś osiągnęła ,teraz będzie grała w filmie produkcji W.Brytanii

tytan5017

Ahahahaaha siostry kolejny marzyciel.

tomucho77

Ale to nie miało chodzić że jest moją siostrą ,tylko że jest siostrą z branży o to mi chodziło ,ponieważ być może będę z nią grał w filmie :D powtarzam BYĆ MOŻE

tytan5017

Ahahahaahaha marzyciel z ciebie.

tomucho77

Nie jestem marzycielem ,tylko jestem zapisany w agencji aktorskiej bo jestem ze szkoły Artystycznej ,i wcale nie marzę tylko dążę do swojego celu bycia aktorem ,chcesz dowodu to wejdź na facebooka :D

tytan5017

Pewnie gdy już zostaniesz aktorem to pierwszym filmem w którym wystąpisz będzie Och Karol 3,5 w którym będziesz się kochał z Glinką w łóżku.

tomucho77

Wiesz chciałbym ,ale prze de mną długa droga ,bo jeszcze muszę dostać się do PWST ,ale są tworzę filmy ,robimy ze znajomymi na konkurs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones