Katarzyna Herman

7,8
16 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Herman

2/10 za jej "pomysł na święta bez tremy".
Swoją stroną na jej miejscu wstydziłabym się zapraszać gości na proszony obiad ;)
Zawsze miałam chłodny stosunek do aktorów występujących w reklamach, zwłaszcza jak stawało się to ich sposobem na życie (vide Marek Konrad i jego cyrograf, który podpisał z ING), ale to, co wyprawia nasza Mistrzyni Kuchni, przebiło Konrada, Dykiel i Fronczewskiego razem wziętych.
Przeglądając filmografię Katarzyny Herman dochodzę do wniosku, że rola Pani Knorr to zdecydowanie rola jej życia. Brakuje jej we wspomnianym spisie, zatem wnioskuję o dodanie tej roli do filmografii...

agar71

Panią Herman widziałam we "Wszystko co kocham";moim zdaniem w roli kobiety tryskającej seksapilem jest ...hmmm...drewniana (lepszy efekt byłby chociażby z Marietą Żukowską w tej roli). Dużo lepiej wychodzą Pani Herman gołąbki bez zawijania i porozumienie międzyplanetarne.

sycomore

Moim zdaniem najlepiej wychodzi jej "ręka mistrzyni" w kontekście barszczu czerwonego z torebki. TEGO NIE MOŻNA ZAPOMNIEĆ :)
Co do Mariety Żukowskiej - ona też jest dla mnie trochę drewniana. Lepsza byłaby oczywiście Szapołowska - tyle, że teraz jest już trochę za stara...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones