Katarzyna Herman

7,8
16 939 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Herman

Uroda: gęste, mocne włosy, piękne zęby, mocno zarysowana szczęka, świetna figura, wydatne usta,
talent i wrażliwość - W sypialni - ten obraz osobiście nominuję do Oscara, jest Pani dla mnie obecnie w rankingu najlepszych, polskich aktorek, które niedługo staną się ikonami polskiego kina, podobnie jak Pani Beata Tyszkiewicz czy Krystyna Janda...

zima300___

Chyba trochę przeginasz.. Beata Tyszkiewicz? Krystyna Janda? Nie te progi. Ale generalnie dobra aktora. A "w sypialni" rola bardzo dobra chociaż film jak dla mnie kiepski. Zapewne trudno jest zagrać rolę skrzywdzonej niby kobiety skaczącej z łóżka do łózka, pokazującej swoje już nie młode ciało. Ale gra jak dla mnie dobrze.

gimi

kobieta, która "skacze z łożka do łóżka" w dzisiejszym słownictwie oznacza, że sypia z różnymi mężczyznami... czy Ty na pewno obejrzałeś w skupieniu cały film? A ciało ma dojrzałe i piękne, nie silikonowa lalka, plastyczna twarz, doskonała gra aktorska.

zima300___

"...mocne włosy, piękne zęby, mocno zarysowana szczęka..." - ten fizjologiczny opis mnie obalił. Pasowałby do coraz częściej spotykanych w filmach akcji kobiet. A swoją drogą dobra aktorka to ta, która potrafi zagrać kobietę o mocno zarysowanej szczęce, mimo że takiej nie ma (żuchwy raczej).

Wydmin

Chodzi o to, że nie jest niewyraźna tudzież niewidoczna. Ta pani ma po prostu bardzo piękną twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones