Katarzyna Warnke

6,9
14 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Warnke

Nie wiem jaką jest kobietą w życiu prywatnym, ale w filmach Vegi odzwierciedla prawdziwość większości Polek i nie tylko Polek - rozwydrzonej, wytapetowanej blondi, hipokrytki wysilającej się, żeby błysnąć jakimś błyskotliwym tekstem lub zabawnym żartem a w rzeczywistości są to dialogi na poziomie osiedlowych żuli spod Biedronki, najgorsze że znajomi po wizycie w kinie na filmach Vegi mówią że to jest super dowcipne, niesamowite wyczucie humoru.

kamil23234

Prawda.

kamil23234

Wow...to niesamowite, że znasz tyle polek żeby porównywać je do zachowania warnke w filmach vegi...widocznie otaczasz się takim towarzystwem :)) że tak napiszę:warnke umiała zagrać tepa idiotke, która nie poradzi sobie bez kasy swojego faceta, nie wyobraża sobie życia bez zakupów itd.w sumie nie chce mi się tłumaczyć już.

mezia1990

A to dobre, umiała zagrać :) a może nie grała tylko taka właśnie jest, nie grała w niczym ambitniejszym więc ciężko ocenić jej talent aktorski. Zagranie takiej tępej idiotki ciężko nazwać wybitnym aktorstwem, ale każdy ocenia swoją miarą, może dla Ciebie jest to kreacja zasługująca na oskara, dla nie raczej nie. Filmy Pana Vegi to zupełne dno, jak sobie pomyślę, że nie ukształtowane dzieci zaczynają swoją przygodę z filmem od jego dzieł to włos mi się jeży na głowie. "Że tak napiszę" kompletne dno moralne, nie tyle śmieszne co niesmaczne, wulgarne i obleśne. Ludzie idą, śmieją się aż do bólu brzucha i wychwalają pod niebiosa, dorośli wydawałoby się normalni ludzie. Oj gdzie ten nasz kraj zmierza ;/ Niestety większość inteligentnych ludzi wybito podczas II wojny światowej i później w czasach komuny. Zostały takie miernoty, kapusie i niziny moralne :/ Taką mamy Polskę niestety, zanim to się poprawi jeszcze sporo wody upłynie...

piotras345

100% prawda!

kamil23234

Porażka!!!!!!!

kamil23234

Kolejny incel xD I wy sie potem dziwicie, ze nie dymacie jak juz na starcie laska wyczuwa wasza mizoginie.

kamil23234

Dlatego tylko Ukrainki.

Mowiacy_do_reki

W czymś są lepsze?

kamil23234

Kobiety to Pan chyba zna tylko z filmów i burdeli w takim razie.

kamil23234

Bez przesady, to jest na szczęście margines. Widocznie obracasz się w nieodpowiednim środowisku. Tyle tych ameb co "naszych" sebixów.

kamil23234

Nie zadaje się z patologią, więc nie mogę potwierdzić twojej tezy. Kobiety z moje otoczenia są na poziomie.

kamil23234

Dokładnie. Gość to jakiś patol i takie ma towarzystwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones