Kate MossI

Katherine Ann Moss

6,6
86 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moss
użytkownik usunięty

A może to nie ona, tylko stylistka? Nie sądzę, żeby miała czas na tworzenie tych wszystkich, jak to się teraz modnie i nowosześnie mówi, 'stylizacji'.

użytkownik usunięty

Nie mogę tego wiedzieć napewno ale obserwuję każdy ruch Kate od wielu wielu lat i jestem pewna że Kate sama dobiera większość ubrań. Ona jest bardzo konsekwentna , zdarza się że jej stylizacja wygląda bardzo podobnie do stylizacji sprzed kilku lat , nosi wciąż podobne ubrania. Na wielkie wyjścia być może pomagają jej styliści chociaż nie sądze. Z tego co wiem o Kate , a wiem duzo to ona nawet sama się maluje i sama ścina swoje włosy, stylizowała nawet inne gwiazdy. Myślę że ona spędza duzo czasu nad doborem ubran ( sama sie przyznała) gdyz jej styl zrobił z niej ikonę mody , i ona zdaje sobie sprawe że to jej as w rękawie.

Tak jak nie widzę fenomenu Anji Rubik tak nie widzę żadnego piękna w Kate Moss. A ikonę mody zrobili z niej styliści. Naprawdę myślisz że ludzie którzy ją ubierają do sesji inspirują się tym co ona nosi na co dzień a nie odwrotnie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones