Kate Upton

Katherine Elizabeth Upton

6,8
1 198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Upton

Jasne,na dzień dzisiejszy Kate Upton to coraz popularniejsza modelka (specjalność-stroje kąpielowe),która zagrala 2 filmowe epizody.Ale niech no ta panna weźmie się za świat filmu z większym animuszem,to po przereklamowanych laluniach w typie Megan Fox nie budzie co zbierać.

mikrobas

Mimo że gustuje w brunetkach Kate jest nieziemska.

RAB

Bez słowa zastanowienia podpisuję się obiema łapami pod tym określeniem.

mikrobas

Nie wiem czym tak naprawdę się zachwycacie, nie biega mnie o to że dziewczyna jest brzydka czy coś w te deseń, ale szczerze mówiąc porównywalnie ładnych czy nawet piękniejszych to w drodze do pracy codziennie spotykam kilkanaście. Tak więc po co zachwycać się jakąś amerykanką, skoro krajanki macie lepsze, amerykanów rozumiem bo tam jak baba mieści się w drzwiach to jest sukces, ale nie u nas.

LordNeo

To zrób zdjęcia tym panom które spotykasz w drodze do pracy

RAB

Nie, dzięki nie chce wyjść na zboka. Zresztą wystarczy odejść od monitora i się rozejrzeć, przejechać się latem nad jeziora Mazurskie czy nasze syfiaste morze. Wśród moich najbliższych przyjaciół, mam dwie dziewczyny które mogłyby z nią swobodnie konkurować.

LordNeo

Co nie znaczy że nie można się nią nie jarać bo w Polsce też są ładne dziewczyny

RAB

Dla mnie to śmieszne, jarać na coś mało osiągalnego, kiedy pod ręką tyle cudownych kobiet.
Zresztą ja już dostałem po łapach i już się nauczyłem że wybór najładniejszej nie zawsze jest wyborem najlepszym.

LordNeo

Dokładnie,różnie bywa.Lecz tylko podziwiamy urodę aktorki.Nie powiedziałem że jest najładniejsza na świecie.

RAB

Nie pisałem tego wprost do Ciebie tylko do ogółu ludzi u których zauważam ten problem.
A tak na marginesie zagranie dwóch epizodów aktorki z niej nie czyni.

LordNeo

Gay alert

LordNeo

Zgadzam się, nie ma czym się jarac. Mnie jej wygląd i gra aktorska osobiscie irytuje i mam nadzieję, że kariery nie zrobi.

LordNeo

"Dla mnie to śmieszne, jarać na coś mało osiągalnego" - na tym polega cały show-biznes, w tym przemysł filmowy.

Wayland

To prawda,aktorki/aktorzy i cała ta zgraja ludzi,to tylko produkt,w który inwestuje się w celu zrobienia na nich kasy.Żeby produkt przyciągnął konsumentów,musi być atrakcyjny.W przypadku aktorów,będzie to albo spory talent,albo właśnie uroda.Przecież każdy woli na ekranie oglądać ładną dziewczynę,niż jakiegoś kaszalota (chociaż są i tacy,co takie lubią) Nad talentem Kate nie ma się co na razie rozpływać,bo po pierwsze,to nie zagrała na razie w niczym szczególnym,a po drugie,to filmografię ma mizerną.Podejrzewam,że jeśli nie będą z niej chcieli zrobić na siłę gwiazdy,to skończy jako ładny ozdobnik do różnych filmów.Jest młoda i ładna,to parę lat w tym biznesie posiedzi.

mario_1981

Ale pomyślcie, ile uciechy daje jaranie się czymś idealnym :) A potem załamka, że nigdy tego nie osiągniemy xd

Pearl158

Eee tam nieisiągalnego każda kobieta po porodzie ma podobny zwis

cizia1981

z tym zwisem to bym sie nie zgodzila ;) Niektore wygladaja po porodzie lepiej niz przed

mikrobas

po co porównywać Kate Upton z Megan Fox skoro to są dwa całkowicie odmienne typy urody?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones