Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 184 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Jedna z moich ulubionych aktorek. Gra naturalnie, bez maniery

Aerss

Moja też, do tego uważam, że jest piękna. Bardzo lubię patrzeć na nią, na jej grę. I większość filmów z nią mi się podoba. Czego chcieć więcej :)

Indra_5

W sumie... kolejnych filmów z naszą ulubioną aktorką:) Pozdrowionka!

Aerss

Hehehe, no tak, masz rację ;)

Indra_5

Dzięki! Pozdrowix!:)

Aerss

Jak HAWKER "HURRICANE" (Huragan)

Niżej podaje wiersz mojego pomysłu napisany wczoraj, dla naszej Jubilatki:


1. Ostre rysy; /oblicza, sylwetki / Ta ostatnia / – do przyjęcia… / Oczy, na wpół / przymknięte. /Zamyślone, senne. // Surowy, / Anachroniczny…?

2. Pozory ! / Wiele niespodzianek, / w sobie kryje. / Argument: / Drugi Podbój Anglii, / z powietrza / (nie z morza)

3. Ciągle w ruchu. /Od świtu, do zmierzchu. / Nieustępliwy, zadziorny. / Nie lepszy ! / Zaledwie przeciętny.

4. Czółno (szkielet), / kryte sklejką, płótnem… /Papierowy ?! / Tym lepiej ! /Łatwo złożyć; / tak samo i inaczej. / Origami.

5. Liczniejszy. / Jak ziarna Maku, / w korcu. /Odparł atak. / Zwycięzca.

6. Ustąpił pola. / Następcom. / Lepszym; godnym / swego imienia. / Taki rozkaz. // Ale...

7. Nie usunął się w Cień. / Odkrył nowe rejony, /pasję, naturę.

8. „Tank Buster” / – otwieracz puszek. / Mały, a użyteczny / Wielce ! / W każdym miejscu, / i czasie. / „Lord Hurriton” / – czerwona gwiazda. / Kraju śniegu, lodu, błota…

9. „Hurri-cate” / – opiekun okrętu. / Klabaternik. / Rusznikarz, / Koniuszy, woltyżer, / Meteorolog, / Dorożkarz, kurier.

10. Zdolna Bestia. / Nie tylko kawałek, stali. / Słusznie wstrzymany, / w pół kroku ?

11. Obserwuje Ją, / dłuższy czas. / Intryguje.

12. Zmienia skórę / – często. / Nie boi się wyzwań, / decyzji. / Od śmiesznych, do / poważnych.

13. Leci raz Wysoko, /a innym razem, / Nisko. / Dziś Sokół szlachetny, / a jutro, / Jastrząb Dziki.

14. Zaprzecza kanonom. / Ustaliła własne. / Podziwiane, / naśladowane.

15. Samouk; / o twardym karku. / Im starszy, tym / Lepszy. / Piękniejszy… / (jak złoto, srebro)

16. Do czego przyrównać ? // Wybrałem „Hurre’go”. / Taki prosty, a ile / możliwości. / Która, nie została, / zbadana ? // Może Ty nam odpowiesz ?


Wszystkiego najlepszego Kate ! Czterdziestka-czwórko !!!
Bądź taką, jak inne... SREBRNE DAMY... (Rene Russo , Gillian Anderson, Milla Jovovich)


Janczar

JANCZAR_13

Dobre!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones