Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 391 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Moglibyście polecić jakiś film z nią?

za krótki
za krótki

weronelka

Z najnowszych na pewno 'Drogę do szczęścia'. Warte zobaczenia są też 'Niebiańskie stworzenia'(O ile się nie mylę, to jej debiut), 'W stronę Marrakeszu' oraz 'Zakochany bez pamięci'.

użytkownik usunięty
weronelka

ja oczywiście polecam Titanic ;)

weronelka

Oprócz wyżej wymienionych polecam Ci tytuły, gdzie zagrała naprawdę świetnie: "Więzy miłości" (ang. "Jude") i "Hamlet" (choć to drugoplanowa rola, ale za to jak zagrana...)

Potem możesz jeszcze zobaczyć "Święty dym" (ang. "Holy Smoke").
Polecam jeszcze: "Iris" i koniecznie "Zakochany bez pamięci". W "Małych dzieciach" - też super zagrała. Polecam

Heeeh no sporo tego bo u Kate nie widze roli, gdzie zagrałaby beznadziejnie. Osobiście nie polecam "Romansów i papierosów" - choć rola Kate jedynie mi się podobała, ale film jako całość...zawiodłam się.

W "Holiday" warto zobaczyć Kate w roli komediowej - poradziła sobie rewelacyjnie.

weronelka

hmm...Kate jest rewelacyjna!! polecam goraco Lektora...!!

weronelka

Polecam "Drogę do szczęścia". Kate zagrała tam świetnie. Pozdrawiam

asioleczka

oczywiscie
droga do szczescia rewelacje
lektor tak samo
marzyciel
rozwazna romantyczna
iris
zakochany bez pamieci
życie za życie
male dzieci

z tych wymienionych najmniej podobal mi sie iris ale tez jest bardzo dobry dostal 7 wiec nie tak najgorzej a reszta powyzej:] milego ogladania

weronelka

Z tych co widziałam na pewno polecam: Droga do szczęścia, Małe dzieci, Holiaday i Zatrute pióro.

weronelka

Filmy z Kate Winslet? Osobiście oglądałam tylko 2 :
Titanic
i najnowszy Droga Do Szczęścia.
Oba są mistrzowskie i oczywiście gorąco je polecam.

weronelka

Zakochany bez pamięci - w pierwszej kolejności. Niezwykły.

użytkownik usunięty
weronelka

ja szczerze polecam : Marzyciela i Holiday ;)

weronelka

Osobiście polecam mój ulubiony film Droga do szcześcia- razem z Leonardem di Caprio zagrali wręcz rewelacyjnie. Świetne są też: Lektor, Marzyciel. Titanic bardzo lubię, ale Kate nie podobała mi się w swojej roli (według mnie dużo lepiej wypadł di Caprio).

Holiday nie polecam, chyba że lubisz komedie romantyczne... Chociaż... żeby zobaczyć Kate Winslet w akcji...xD

andzia29

Dawno założyłam ten temat, ale w każdym razie dzięki. :)

I strasznie podobał mi się "Marzyciel"... :D

weronelka

http://www.filmweb.pl/blog/entry/516271/%22Lubi%C4%99+zalicza%C4%87%22+-
+Kate+Winslet.html

CRANK

Chrome, zaczyna mnie denerwować...
Jeszcze raz:

http://www.filmweb.pl/blog/entry/516271/%22Lubi%C4%99+zalicza%C4%87%22+-
+Kate+Winslet.html

CRANK

http://www.filmweb.pl/blog/entry/516271/%22Lubi%C4%99+zalicza%C4%87%22+-+Kate+Wi nslet.html

weronelka

Polecam Lektora i Drogę do szczęścia, jeśli lubisz melodramaty, według mnie oba filmy są świetne ;) A Holiday, jeśli lubisz kom. romantyczne, mi się podobało, niezłe jak na ten gatunek ;]

nadia18

Mi się podobały filmy: "Marzyciel" i "Droga do szczęścia". Polecam gorąco;) No i oczywiście "TITANIC"!

użytkownik usunięty
ania_979

Titanic Oczywiście!!! Po za tym warto obejrzeć (wg mnie!)"Zatrute pióro", "Rozważna i Romantyczna" i "Zakochany bez pamięci". Polecam też "Droga do szczęścia" choć muszę się przyznać, że nie oglądałam, ale mam taki zamiar.Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones