Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 345 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

nie wiem czemu zgodziła sie grać taką podstarzałą wredną babe w filmie lektor, po co jej było te główno to plama na jej kinematografi

użytkownik usunięty
konrii_2

Że co? To że aktorka jest ładna i miła nie znaczy, że cały czas ma Taką grać, aktor też chce odmiany, a poza tym przecież właśnie za Lektora otrzymała Oskara, zupełnie nie wiem więc do czego zmierzasz. Nie jest moim zamiarem obrażanie Cię czy coś, ale... może po prostu jeszcze nie pottrafisz zrozumieć tej istoty, też tak miałam kilka lat temu

Nic ująć, dodać tylko można że jakby grać takiego jakim się jest to każdy byłby super aktorem, a to chyba jej najwybitniejsza rola.

konrii_2

Kete Winslet to wspaniała aktorka i ideal kobiety. Jest poprostu piekna. A jej rola w "droga do wolności" jak i caly film jest wspaniała.

użytkownik usunięty
ostrowski4

Zgadzam się :)! Boska jest w Romance&Cigarettes!Jest taka lubieżna, że ahrrrr! :D Świetna rola ,świetnie zagrana!

konrii_2

Pierdzielisz od rzeczy, krótko mówiąc.
Z resztą, Twoja wypowiedź chyba nie wymaga specjalnego komentarza, niestety mówi sama za siebie.

użytkownik usunięty
konrii_2

Nic, tylko się załamać...

konrii_2

ha ha ha ha ha ha ha ha hahahahahahahahahahahaahahaha

konrii_2

Bez przesady z tym zalamaniem ;))

ania_979

Piszesz bardzo dziwne rzeczy. Ale jestem w stanie cię zrozumieć. Zapewne jesteś zaślepiony/a urodą Kate i zakochany/a w niej na zabój. A filmy z nią dobierasz na podstawie tego, jak w nich wygląda. Miałam tak z Deppem. Więc wybaczam ci. Idź i nie grzesz więcej.

użytkownik usunięty
mrs_robinson

ale ja sama przyznaję się, że kilka lat temu oglądałam filmy, w których aktorzy fajnie wyglądali i to był mój błąd, bo odkryłam w sumie rok temu inne:D I teraz już żadnego filmu nie odrzucę:D:D

W jakim świecie my żyjemy? Coś strasznego...:|

miss_obscene

Ekhem, dobry sktor, to ktoś, kto potrafi się przekonująco wcielić w każdą postać, nawet jeśli nie wie, jak to jest w danej sytuacjii.
Kate stanowczo udowodniła, że dobrą aktorką jest.
Gdyby grała same ładne dziewczynki w komediach romantycznych całujących się z najprzystojniejszymi aktorami to raczej nie uznano by jej za dobrą aktorkę.
Podziwiam ją za tę rolę, i gdyby nie sceny seksu, sama chciałabym taką rolę zagrać.

użytkownik usunięty
TheFarfocel

Może kogoś to zainteresuje, ale Kate Winslet postanowiła rozejść się ze swoim mężem Samem Mendesem po 7 latach małżeństwa. Źródło: CNN International/Twitter

Ona to nie ma szczescia...
wyglądali na szczesliwą parę:)
moze to tylko plotki..?
http://www.gossipcop.com/tag/kate-winslet-divorce/

użytkownik usunięty
Ivaa

Informację o separacji podał do publicznej wiadomości jej/jego prawnik ;) więc to raczej nie jest plotka.

użytkownik usunięty

jakoś nie chce mi się w to wiewrzyć, to do nich nie pasuje... a poza tym nawet gdyby to myślicie, że by to ogłosili? Przecież Kate to aktorka, która nie cierpi rozpowiadać o swoim życiu prywatnym, a co dopiero o rozwodach!

użytkownik usunięty

No cóż, życie gwiazd w Hollywood powinno nas wszystkich skłonić do myślenia, że nic już nas nie może zaskoczyć... ;)

konrii_2

w tym filmie udowodniła ze moze zagrac kazdego, nawet "postarzałą wredna babe" ;)))najbardziej zwrocila na siebie moja uwage wlasnie przez ten film , jest świetna !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones