Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 391 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Obejrzałam dzisiaj Zakochany bez pamięci. Miałam dłuugaśną przerwę w oglądaniu filmów, szczególnie z nią, a że nie sugeruję się przed obejrzeniem filmwebem, nie przyjzalam się też, cóż to za aktorka. I cały czas chodziło mi "znam ją, znam ją, cholera, znam" :) I za chwilę oświecenie. Ogólnie dobre wrażenie na mnie zrobiła, jednak nie najlepsza w jej dorobku rola. Wystawiłabym jej tutaj 7. Dobrą 7;)

Za Titanica ma u mnie 10, ryczę na nim za każdym razem, Kate za każdym razem zachwyca; za lektora 10, za Drogę do szczęścia 8 - drugi duet z Leo, ale jak oni się zmienili, jak to już jest inna miłość, jak pięknie waży każde słowo i wykonuje każdy gest... Za Marzyciela 9; średnia mnie nie interesuje, wystawiam (9,4) , które mam nadzieje kiedyś przekształcę na 10 ;)

martha_f

A oglądałaś "Małe dzieci"?
Mam nadzieję, że będzie to pretekst do przekształcenia na 10, w tym filmie Winslet zagrała WYBITNIE.

martha_f

Zastanawiam się czy moja wypowiedź tutaj ma jakikolwiek sens, ponieważ chyba się różnimy w gustach - Rola w Zakochanym bez pamięci była moim zdaniem świetna. Ale cóż.
Winslet ma u mnie 10 od nie dawna - daje jej tyle, ponieważ zaczęłam oceniać aktorów pod względem ich kreatywności. Ona jako jedna z nielicznych, potrafi przejść ogromną metamorfozę z filmu na film.
Polecam Ci Niebiańskie stworzenia, jej debiut bodajże, za którego zgarnęła pierwszą nominacji do Oscara i z tego co widzę to nie oglądałaś jeszcze Lektora - pozycja obowiązkowa. Do tego Zatrute pióro. To są dużo głębsze filmy i dały Winslet większe pole do popisu niż Titanic, który nota bene też jest niezły, ale nie najlepszy w jej karierze. Pozdrawiam.

goslawa25

Kate nie dostała pierwszej nominacji do Oscara za "Niebiańskie stworzenia"(oczywiście powinna dostać;)) tylko za "Rozważna i romantyczna";) to tylko tak żeby sprostować;) tak "Zatrute pióro" jest świetne;) ja bym jeszcze poleciła "Święty dym", "W stronę Marakeszu", i oczywiście wcześniej wspomniane "Małe dzieci". Generalnie Kate wszędzie jest wspaniała. Tez nie zgodze sie co do "Zakochany bez pamięci"- dla mnie ta role jest w mojej top3- pokazała po raz kolejny inna twarz;)

Bisexidryna

Sorki za nieświadomą próbę wprowadzenia w błąd - faktycznie pierwsza nominacja była na Rozważną. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones