Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Nie przepadam za nią...

użytkownik usunięty

Wiem, że narażam życie, bo zaraz rzucą się na mnie tłumy wielbicieli Kate, ale tak szczerze
to nie przepadam za nią. Uważam, że nie zasługuje na tak wysokie miejsce. Nie wiem za co
dostała tyle nagród.;)

Może za to,że potrafi zagrać świetnie każdą role jaka zostaje jej powierzona,oddaje się jej bez reszty. Jeżeli dostrzegasz jakąś nienaturalność bądź sztuczność w jej grze aktorskiej to już Twoja sprawa,przecież masz prawo mieć o niej takie zdanie nie inne. :)

Cóż, ja też mam taką swoją listę aktorów za którymi nie przepadam, i nie potrafię ich obiektywnie ocenić, bo mnie odpychają, ale uważam, że Kate ma na koncie naprawdę wiele fajnych ról i bardzo mi się spodobała w duecie z Jimem Carrey'em w "Zakochanym bez pamięci" (to nie jest komedia romantyczna jakby co- polecam ze względu na fajny pomysł na film).

Nikt się tutaj ma Ciebie nie rzuci, ponieważ nie rozmawiamy o podrzędniej aktoreczce, a osobie o niewyobrażalnych wręcz umiejętnościach. Powiem szczerze, że fajnie spotkać osobę, która ma odmienny pogląd na temat Kate ponieważ w towarzystwie w jakim się obracam każdy ją wielbi i nie ma jak nawet poprowadzić dyskusji bo wszyscy mówią to samo. Dla poparcia mojego zdania powiem, że Winslet jest aktorką, która potrafi wcielić się w każdą postać. Jest ona pełnowymiarowa i pełnoplastyczna. Świetnie ukazuje emocje, wewnętrzne rozterki, problemy danej postaci. Niesamowita zarówno w rolach cięższych jak Lektor, ale i komediach jak Holiday. Niebezpodstawnie mówi się o niej, jako godnej następczyni Meryl Streep. Powiem szczerze, że z każdym obejrzanym filmem, mam wrażenie, że ta opinia może się ziścić. PS. i ponowne spotkanie Moai :)

Tez mam takich aktorow, ktorzy mnie odpychaja, aczkolwiek potrafie docenic ich swietne aktorstwo. Np. Robert De Niro - strasznie mnie facet irytuje, ale uwazam, ze byl genialny np. w Prawie Bronxu albo Taksowkarzu i wszystkich innych filmach Scorsese. Co do Kate natomiast, to jest to jedna z moich ulubionych aktorek. Wydaje mi sie, ze malo kto potrafi tak swietnie wcielic sie w odgrywana role i to chyba stad tyle nagrod. Jak widze jej nazwisko w obsadzie filmu, to momentalnie wiem, ze musze go zobaczyc i ze na pewno mi sie spodoba ... i jeszcze nigdy sie nie zawiodlam.
Dolacze sie do uzytkownika Moai i tez polece "Zakochany bez pamieci" - to swietny film i w zadnym wypadku nie nalezy kierowac sie tytulem. Oryginalny tytul jest zupelnie inny i chociaz trzeba przyznac, ze trudno jest go dobrze przetlumaczyc, to dystrybutorzy naprawde zawalili w tym przypadku sprawe.

"Nie wiem za co
dostała tyle nagród.;)"

I w tym momencie brak mi słów.

Mam podobne zdanie jak sagrada_g. Też nie przepadam za np DeNiro, czy Alem Pacino. U mnie maja ocenę 10/10. Bo są po prostu wybitnie uzdolnieni. I jakoś nie obchodzi mnie, że mnie taki DeNiro irytuje jako osoba. Jest cholernie dobrym aktorem. Po prostu. I zapewne gdybym nie była fanką Winslet tez bym ją oceniła na 10/10 mimo szczerego nieuwielbienia. Dla przykładu jeszcze: mam w ulubionych Brendan Fraser'a (no lubię gościa) ale oceniłam go na 6/10 bo aktor z niego taki sobie. Nie rozumiem, że są ludzie, którzy na fw oceniają bo lubią na 10/10 albo na 3/10 i niżej bez względu jak ktoś gra. Potem są takie kwiatki, że wybitna aktorka jest niżej w rankingu niż np. jakaś cycata laska obecnie "modna" czy też znana z tego że jest znana.
Te oceny powinny tu służyć ocenianiu umiejętności aktorskich, a nie bo lubię albo nie lubię. Lubię to dam mu/jej 10, ciul z tym, że gra jak drewno. Tego/tej nie cierpię to dam mu/jej 1/10, a co niech ma za swoje. No bo chyba takie jest myślenie. ja nie wiem. Jeśli tak to wygląda no to świadczy to chyba tylko o tym, że ktoś nie dorósł/zachowuje się niepoważnie w stosunku do takich prostych rzeczy jak umiejętne i świadome ocenienie aktora/aktorki czy tam ludzi muzyki.

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

Tylko że ja naprawdę uważam, że nie jest taką dobrą aktorką. To nie jest tak jak mówisz, EM_DE_KE_AS.

Dobrze:-) Obie mamy prawo do osądu:) Ja uważam ją za doskonałą aktorkę na równi z rewelacyjną Meryl Streep. Rozumiem, że ktoś może ją uważać za niezbyt dobrą. Ja np. nie przepadam za komediami z Jennifer Aniston - ludzie piszą że jest świetną aktorką komediową choć pewnie dałoby rade wymienić lepsze aktorki od Aniston:-)

A założycielkę tematu mogę jedynie pochwalić za to, że nie zmieszała jej z błotem, a wyraziła swoje zdanie na ten temat. Choć to jedno, pozwala mi przypuszczać, że to jedna z licznych prowokacji jakie tu się często pojawiają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones