Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Moim zdaniem Kate Winslet powinna otrzymać Oscara za rolę w filmie "Titanic"..Moim zdaniem lepiej wypadła niż Helen Hunt, która otrzymała statuetkę za rolę w filmie "Lepiej byc nie może"..Innych nominowacych aktorek i ich ról nie widziałem, ale mogę stwierdzić, że jeżeli Helen dostała Oscara, to Kate powinna go tym bardziej dostac..

Mr_MarQx

Powiem szczerze, że za bardzo karierą aktorską Helen Hunt nie interesuję się.......Ale masz w 100% rację, że Kate Winslet należy się Oskar.
Myślę, że jest jeszcze dosyc młoda i na pewno ma szansę na swoją nagrodę. Mam też nadzieję, że i Leo dostanie statuetkę.....Kto wie, a może będzie na to czas , kiedy na ekrany kin wejdzie "Revolutionary Road"????????????? Czas pokaże

Mr_MarQx

O ile się nie mylę, to Kate było już pięciokrotnie nominowana do Oscara...ciekawe kiedy go wreszcie otrzyma...??

Mr_MarQx

nooooooo ;) to oczywiste ;)

Buziaaa=*

wiertaraaa

Nie zgadzam się. Uważam, iż powinna dostać Oscara za film "Iris". Helen Hunt jest rewelacyjna i w pełyni zasłużyła na statuetkę. Kate prędzej czy później zdobędzie Oscara, mam nadzieję, że za film w reżyserii jej męża (twórcy mojego ulubionego filmu "American Beauty").
Pozdrawiam!

Bialym007

Ojej, a ja byłam pewna, ze Kate dostała Oscara ze Titanica xD Nawet widziałam zdjęcie, jak trzymała statuetkę! xD

lizzie

ona oscara? ta gruba, ohydna ofiara losu???????? bleeee... oscar nalezy sie vanessie hudgens za hsm

Zakus_i_Vaneska

to ironia prawda? tak odebrałam twoj post, ale jeśli ty naprawdę tak myślisz to powinnaś udać się do jakiegoś dobrego lekarza

Zakus_i_Vaneska

Mam nadzieję że otrzyma oscara. Powinna najlepiej za całokształt. A ci którzy piszą o niej te obrzydliwe posty sami zazdroszczą jej urody i talentu. Pewnie sami wyglądają jak paszczury. Obejrzyjcie sobie jej fotki najpierw (bo pisząc że jest brzydka pewnie nie wiecie o kim naprawdę piszecie) i obejrzyjcie sobie takie filmy z jej twórczości jak : "Titanic" "Marzyciel(Finfing Neverland)" "Hamlet" "Święty dym (Holly Smoke)" "W stronę Marrakeszu (Hideous Kinky)" "Holiday" "Więzy miłości (Jude)" - bo przypuszczam że nie widzieliście dokładnie jej gry aktorskiej. A te filmy które wymieniłam to jedne z tych perełek.

EM_DE_KE_AS

Napewno każdy z jej fanów tylko czeka az dostanie oscara bo szczerze jej się nalezy :) Aż dziw, ze za Titanica nie dostała :(

Zakus_i_Vaneska

gruba wcale nie jest... a Oscar dla Vanessy?? haha!! lol;/;/ w 100% zgadzam się z Paige!! lepiej idź szybko do psychiatry, bo za niedługo będzie już za późno!! chyba, że już jest w co nie wątpie...

Mr_MarQx

ja mysle ze "titanic" jest juz legendarny, niemal kazdy czlowiek, nawet jesli zadko oglada tv napewno obejrzal "titanica"... jest on tak popularny ze dziwie sie ze Kate za role w tym filmie nie dostala oskara! zagrala po prostu genialnie... (zawsze rycze gdy go ogladam...xD)

NieLubieKaszy

coż sie dziwic dziecku;ppp
skoro ma w profilu Zakuś i Vaneska <hahaha> czas isc do lekarza;pp

coz....widac ze cos nie tak ma w glowie skoro pisze o sobie taK:

"Nazywam się Angelika. Uwielbiam High School Musical, Zaca Efrona i Vanesse Hudgens. Bardzo lubię tesz Paris Hilton. Fpadajcie do mnie i komentójcie."

skasowany

aaa Kate Winslet jest naprawde nie doceniana przez Akademie...
ale nie zmienia to faktu ze jest naprade utalentowana aktorka...
najbardziej ja lubie za Holiday
aa w filmach kostiumowych swietnie wypada:)

Mr_MarQx

We wszystkich swoich filmach gra świetnie, ale w Tytaniku zagrała rewelacyjnie. Zawsze pozostaje jeszcze Oscar za całokształt.

mt2003___

omg zakus i waneska.. nie jest lepsza od kate dizeqwczynko obudź sie !!!
hsm to zenada a ty chyba nie wiesz co dobre jesli nie doceniasz takiego filmu jak titanic. hsm to kolezny przereklamowany musical.
zaal.pl

Violettelle

Wymieniłabym z 5 filmów na poczekaniu, za które Oscar bardziej jej się należał niż za komercjalnego do granic możliwości "Titanica". Mój ulubiony film z nią to "Święty dym", tam pokazała naprawdę kunszt aktorski.

Binula

Też uwielbiam " Święty dym", ale Titanic jest kultowy, Kate Winslet powinna dostać Oscara za " Małe dzieci" i za "Titanica". A za resztę swoich filmów powinna być nominowana;) żart.

Bisexidryna

Według mnie Titanic jest filmem jakich wiele. Nie rozumiem co ludzie w nim widzą. Z ambitnym kinem to nie ma nic wspólnego.Kate miewała lepsze role.

Binula

ZDURNIAŁEŚ/AŚ BINEK?!
Kate pokazała swój kunszt aktorski w wielu produkcjach, a jednym z najlepszych filmów z jej udziałem jest właśnie "Titanic", oprócz tego wymieniłabym jeszcze "Zatrute pióro", "Więzy miłości", "Niebiańskie istoty", "Marzyciel", "Święty dym", "Iris", "Małe dzieci", "Hamlet" (jako najlepsze role dramatyczne) "Holiday" (gdzie pokazała że ma też talent do ról komediowych). Powinna była dostac Oscara za "Titanica", "Marzyciela", "Małe dzieci". A za resztę z tych które wymieniłam przynajmneij nominację. Wierzę, że Academia doceni kiedyś jej talent i dostanie Oscara za całokształt.

Nie uważam, ażeby "Titanic" był skomercjalizowany i przereklamowany. To jest film, do którego można wrwca setki razy i zawsze wywoła u widza ogromne wrażenie i bynajmnkiej nie mówię tu o ostatniej scenie.
Ten film ma w sobie to COŚ (tym "czymś"jest doskonała muzyka <<gratuluję Jamsowi Hornerowi odwalił kawał dobrej roboty>>oprócz tego znakomite role aktorów pierwszo, drugoplanowych ii cała atmosfera związana z czasami w jakich dzieje się akcja!)

Niech mi jeszcze raz ktoś napisze coś złego na "Titanica"!

EM_DE_KE_AS

Według mnie ten film jest ckliwy,a ja nie lubię tego typu produkcji. Wzruszający film to dla mnie "Tajemnica Brokeback Mountain" a nie Titanic. Komercja z tego filmu aż cieknie, miał taką promocję jak mało który film. Ile jest 1000razy lepszych filmów,o których ludzie nigdy nie słyszeli, bo są za słabo rozreklamowane? Ja bym dała Kate na pewno Oscara za Święty dym, Jude albo Małe dzieci. Ale na pewno nie za Titanica, filmu dla zakochanych 16latek. I nie życzę sobie tekstów,że zdurniałam (wysil się chociaż i sprawdź jaki człowiek ma znaczek przy nicku)

Binula

Nie obchodza mnie twoje znaczki przy nicku. "Tajemnica Brokeback mountain" wzruszającym filmem? Ciekawe, w którym miejscu. Może i ambitny film ale nie wzruszający. Zgadzamy się tylko w jednym. ja też lubię "Jude" i "Holy Smoke".

EM_DE_KE_AS

Sam tekst ze znaczkiem przy nicku świadczy o tym, że zaczyna Ci brakować argumentów, z czym więc do lasu? Wyluzuj, naucz się rozmawiać z ludźmi, choćby anonimowo (co nie zwalnia z kultury), potem mogę z Tobą ewentualnie polemizować.

Binula

Weź mnie nie wnerwiaj,ok? Nie mam najmniejszej ochoty się dalej tego ciągnąć. To chyba tobie brak kultury, nie mnie!

EM_DE_KE_AS

Uch, i znowu powiało brakiem argumentów, do tego wątpliwej składni:-PP

EM_DE_KE_AS

A swoją drogą- zaimki osobowe piszemy z szacunku wobec drugiej osoby z wielkiej litery. Nie jest to mus, aczkolwiek należy do dobrego tonu.

Binula

Skąd w Tobie tyle nienawiści? Zobacz, znowu się czepiasz. Daj już spokój.

EM_DE_KE_AS

Nienawiści? Chyba kochana mylisz pojęcia. Dlaczego miałabym dać spokój? To forum, a ja wyrażam tylko to co myślę, tym bardziej jak trafiam na niski poziom inteligencji rozmówcy. Nauczyłaś się jednak z zaimkami osobowymi, więc mogę Ci darować.

Binula

Nie odpuścisz? Rozumiem Cię, rozumiem, iż jest to forum i wyrażasz swoje opinie. Owszem masz do tego pełne prawo tak jak i ja. Swoją opinię co do mojego ulubionego filmu i ulubionej aktorki wyraziłam, Ty wyraziłaś swoją. Trochę się posprzeczałyśmy - jak to na forum bywa (zresztą jak zauważyłam to nie pierwszy już raz). Można wymienić ze sobą kilka ostrych zdań. Ok, lecz nigdy, nie zaakceptuję mówienia o mnie, iż mam niski poziom inteligencji. To, że masz 25 lat nie zobowiązuję Cię do obrażania mnie - tym bardziej, iż jesteś niewiele starsza ode mnie. Pewnie się przyczepisz znowu, że to ja zaczęłam, bo powiedziałam, że "zdurniałaś" - wybacz może i się za bardzo uniosłam.
Przestańmy to ciągnąć w nieskończoność. Co do zaimków (ech...jakże zwracasz na to uwagę) niczego mnie nie nauczyłaś zawsze piszę je z dużej litery, no ale sorry, jak mam szanować kogoś kto wciąż obrzuca mnie błotem pisząc ni stąd ni zowąd o moim poziomie inteligencji zupełnie mnie nie znając.
Zakończmy tę wirtualną wojenkę, spasujmy i udzielajmy się na forum KULTURALNIE i z OBUSTRONNYM SZACUNKIEM wobec siebie, tak jak na ludzi dorosłych przystało.
Niechaj będzie to mój ostatni komentarz dotyczący tej sprawy na tym forum. Pewnie jeszcze nie raz spotkamy nasz nicki na tym bądź to na innym forum, ale mam nadzieję, iż nie będziemy się już wzajemnie obrzucać błotem.

EM_DE_KE_AS

Skoro jesteś niewiele młodsza ode mnie, powinnaś już wiedzieć, że szacunek należy się wszystkim ludziom, zarówno tym, których lubisz, jak i tym, którzy powiedzą Ci kilka słów prawdy i spadną na Twojej skali sympatii. Nigdzie nie mieszałam Cię z błotem, Twój poziom inteligencji wywnioskowałam po Twoich prostackich tekstach (owe zdurniałaś/eś, nic nie obchodzą mnie Twoje znaczki itd.). Doprawdy teksty na poziomie zbuntowanej wobec świata nastki.
Ja, póki co odnoszę się na tym forum KULTURALNIE i z OBUSTRONNYM szacunkiem, więc myślę, iż te słowa pouczenia powinnaś kierować wobec samej siebie.
A co do zaimków osobowych- gdybyś wobec mnie ZAWSZE, jak to określiłaś, używała formy z wielkiej litery, na pewno nie zwróciłabym Ci na to uwagi.

Binula

Ach i jeszcze jedno- ja nie prowadzę wirtualnych wojenek, najwyraźniej Ty już po prostu nie wiesz co masz pisać i ubzdurałaś sobie, że ja z Tobą wojuję. Tymczasem lubię od czasu do czasu pokazywać ludziom na forum, że nawet anonimowo, należy zachować pewien umiar w tym co się pisze i w jakiej formie się to robi. Pozdrawiam:-)

użytkownik usunięty
Mr_MarQx

Ja rowniez uwazam, ze Kate powinna otrzymac statuetke. Glownie za role w Titanicu, bo naprawde spisala sie na oskara;] Wierze, ze wkoncu ja docenia;]

użytkownik usunięty
Mr_MarQx

Pewnie wiekszosc sie ze mna nie zgodzi ale ja bym jej oscara nie dala.Dlaczego?Gdyz moim zdaniem nominowana byla wtedy nie za talent czy role,ale bo titanic byl nominowany we wszystkoch kategoriach (niewiem,czy zrozuiecie,o co mi chodzi).Jest w jej filmografii duzo o wiele lepszych rol,jednakze nie byly one az tak znane

Moje słowa, Kate ma w filmografii prawdziwe perełki, Titanic, niestety, do tego nie należy.

użytkownik usunięty
Mr_MarQx

wczoraj obejrzalam z nia jude to dopiero byla odwazna rola zagrac kuzynke i sypiac ze swym kuzynem.za takie role nominacje to rozumiem ale nie byla nominowana bo jude przeslonil niezapomniany niezatapialny titanic (ktory mooim zdaniem jest juz przezytkiem.....)

Faktycznie, rola Kate w Jude jest bardzo skomplikowana i ciężka. Niemniej nadal obstaję przy tym, że najlepszą rolę miała w Świętym dymie.

użytkownik usunięty
Mr_MarQx

Kate Winslet jest bardzo utalentowaną aktorką, dlatego na myśę, że w końcu zdobędzie jakąś prestiżową nagrodę czy to Oscara czy Złotego Globa. 'Titanic' to było dopiero jej początki, a rola nie była aż tak porażająca jak te z ostatnich lat. W 2005 powinna dostać Oscara za rolę drugoplanową w "Marzycielu". A jak nie (bo Cate Blanchett była także rewelacyjna w "Aviatorze") to powinna dostać chociażby nominacje! (w 2005 nie dostała w tej kategorii). W 2007 roku miała spore szanse za swoją rolę w "Małych dzieciach" (wykreowała niesamowitą postać, która wypełniła film wspaniałym klimatem) jednak wtedy konkurencja była baaardzo wysoka. 5 wspaniałych aktorek w 5 rewelacyjnych filmach. Chociaż i tak uważam, że to Judi Dench wtedy powinna dostać nagrodę za swoją rolę w "Notatkach o skandalu".
Tak wiec, Kate nie ma szczęścia w nagrodach, ale talent ma, daltego pewnie niedługo zobaczymy znowu w świetnej roli za którą być może tym razem coś dostanie :)

Mr_MarQx

Masz rację, to świetna,piękna,utalentowana aktorka.Nie rozumiem czemu dotychczas nie przyznali jej żadnego Oskara.Powinna dostawać go co rok

Mr_MarQx

w titanicu była fajna ale na oskara za tę role nie zasłuzyła.
genialna rola w małych dzieciach.

Shadow_Puppet

Podzielam to zdanie. Małe dzieci i Swięty dym to najlepsze role Kate. Titanic był po prostu ok.

Mr_MarQx

I jeszcze "Iris" "Jude" i "Marzyciel"

EM_DE_KE_AS

Hmm dziwne niewiem czemu zawsze myślałam ze dostała oskara z Titanica ;/ Kate jest świetną aktorką , bardzo ją lubie i wydaje mi sie ze lepszej poprostu nie ma :) I jest piękna. Osobiscie bardzo mi się podobała a ,,małych dzieciach,, zagrała świetnie

użytkownik usunięty
Mr_MarQx

http://www.filmweb.pl/topic/1278559/KATE+WINSLET+JEJ+NAJLEPSZA+ROLA+W+%22TITANIC U%22.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones