Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 391 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Hej, w jakim filmie Kate podobała wam się najbardziej?

Chodzi mi o dwa znaczenia tego słowa - pierwsze dosłowne - gdzie wyglądała najlepiej a drugie gdzie - waszym zdaniem - zagrała najlepiej.

Mnie jej uroda podobała się najbardziej w Titanicu, była po prostu piękna. Natomiast najlepiej zagrała w Drodze do szczęścia...

P.S czy jest tu ktoś kto obejrzał już wszystkie filmy z Kate?

Inocente_89

Najlepiej...dużo takich ról:
widziałam ją w "Więzach miłości", "Titanicu", "Świętym dymie", "Niebiańskich stworzeniach" "Hamlecie" "Lektorze" - tam zagrała najlepiej według mnie. Jeśli mam oceniać w skali dajmy na to: od 1 do 5 to te filmy mają 5.
Idąc dalej - jeśli chodzi o filmy: "Zatrute pióro", "W stronę Marrakeszu", "Rozważna i romantyczna", "Iris", "Życie za życie", "Holiday", "Marzyciel", "Małe dzieci" - to za te filmy wystawiłabym 4.
Natomiast jeśli chodzi o filmy: "Zakochany bez pamięci", "Wszyscy ludzie króla", "Enigma", dałabym 3. "Romanse i papierosy" natomiast to film na którym się zawiodłam, ale tu akurat nie na aktorstwie Kate WInslet - także tez zaliczam do tej grupy. Tam zawiodłam się jako na musicalu i na aktorwsie Susan Sarandon i Gandolfiniego...Cóż

Jak widzisz widziałam wszystkie oprócz dwóch;)
Ale "Drogę..." i "Chłopaka na dworze króla Arthura" - z pewnością kiedyś obejrzę. Muszę:) jako jej fanka;)
Pewnie szybciej "Drogę..." bo będzie w tv na pewno szybciej niż ten drugi choć starszy...A zresztą "Drogę..." już można kupić na DVD:)

Jeśli chodzi o wygląd...
Nie byłabym najbardziej obiektywną osobą w tej kwestii bo Kate podoba mi się we wszystkich filmach, ale jeśli miałabym wybierać: najbardziej to pewnie też "Titanic", który uwielbiam i ubóstwiam;)
A jeśli miałabym wymienić jakieś inne - "Święty dym", "W sronę Marrakeszu", "Więzy miłości", "Marzyciel". tam wyglądała ślicznie:)

użytkownik usunięty
Inocente_89

Najlepiej wyglądała i zagrała w Titanicu... według mnie ;)
Ale równie dobrze wypadła też w "Lektorze" czy "Drodze do szczęścia".

użytkownik usunięty
Inocente_89

Najlepsza była w Drodze do szczęścia i tam też swiatnie wyglądała.

Inocente_89

pięknie wyglądała w Titanicu, natomiast gdzie grała najlepiej - nie mnie oceniać, gdyż niestety za mało filmów z nią widziałam... ; (.

Inocente_89

:) ja juz jestem blisko obejrzenia wszystkich pozycji - sama przyjemność:)jeżeli chodzi o urodę to najbardziej podobałą mi się w "romans i papierosy" a jeżeli chodzi o grę to będzie to "zakochany bez pamięci" pozdrawiam:)

natalia2004

Najlepsza rola: Droga do szczęścia (choć tuż za nią Lektor i Zakochany bez pamięci).
Najpiękniej moim skromnym zdaniem wyglądała właśnie w Zakochanym bez pamięci - była taka urocza w niebieskich włosach;)

Arlin

Nie będę orginalny nalepsza rola wg mnie w filmie "Droga do szczęscia". Najładniej wyglądała chyba w Titanicu, ale w zasadzie w każdym wydląda świetnie (no może poza filmem Enigma)
Filmy z Kate widziałem wszystkie (nie biorąc pod uwagę tych w których udzieliła głosu lub seriali)

LukeC

Jak dla mnie najładniej wygladala w Titanicu, a najlepiej zagrala w Lektorze, brawurowo :)
Tylko, ze ja widzialam z 10 filmow z nia, wiec ciezko mi oceniac...

kasiaaa7891

"Droga do szczęścia" - niedawno widziałam. Trudno mi ocenić czy lepsza była Kate czy Leo - oboje zagrali genialnie. Ale jestem pewna, że to kolejna rola Kate, którą zaliczam do tych świetnych. Został mi już tylko ":Lektor" i "Artur na dworze króla"

EM_DE_KE_AS

EM DE KE AS w czerwcu piszesz że oglądałaś Lektora , a w sierpniu że musisz jeszcze go obejrzeć , to jak to w końcu jest?
wracając o tematu -najlepiej moim zdaniem wypadła w Drodze do szczęścia , potem Lektor, potem Niebiańskie stworzenia,wygląda we wszystkich prześlicznie...

Angel_2010

A no tak to jest że zapomniałam dopisać w czerwcu tego trzeciego filmu. I widzisz ajk do tej pory jeszcze "Lektora" nie widzialam

Inocente_89

Najlepiej zagrała w "Niebiańskich stworzeniach", ale tak naprawdę to ciężko wybrać jej najlepsza kreację - cholera dobre kino dziewczyna robi. Gdzie najładniejsza? chyba w "Zatrutym piórze".

goslawa25

Na mnie naprawdę wielkie wrażenie wywarły jej role w "Lektorze" i "Drodze do szczęścia". a wygląd? W każdym filmie wygląda ładnie i stosownie do kreowanej postaci, wyróżniłabym wizerunek "z minionej epoki" w "Rozważnej i romantycznej" i szalone niebieskie włosy w "Zakochanym bez pamięci" ;) ale szczerze mówiąc- prześliczna była jako tycjanowska piękność w "Titanicu" ;)

Lady_Joy

zdecydowanie najlepiej wyglądała w Titanicu, a najlepiej grała w Marzycielu(piękny film) i w Drodze do szczęścia

ola_tb

Witam.

Dzisiaj udało mi się zaliczyć filmografię Kate w 100% :) Jeśli ktoś miałby ochotę na zapoznanie się z tym, jak oceniłem poszczególne filmy z jej udziałem,a przede wszystkim jej role, to zapraszam na bloga.

Jeśli chodzi o ocenę całej twórczości, to póki co wystawiam 8, ale jest to dość surowa ocena, bo jest to pierwsza aktorka, którą zaliczyłem w takim stopniu i to w odniesieniu do niej, będę oceniał kolejne.

Szkoda, że w chwili obecnej nic nie słychać o kolejnych filmach z jej udziałem, ale mam nadzieję, że za jakiś czas, będziemy mogli zobaczyć ją ponownie na ekranie i delektować się jej dobrą/bardzo dobrą, a momentami genialną grą aktorską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones