Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

o matko.... to nie jest normalne, żeby tak fantastycznie wyglądać. To jakieś czary kamery, stylistów i inne cuda, sam sex, samo piękno, kobieta doskonała ! :)

Unibet_78

No Kaśka się strasznie "wyrobiła". Rewelacyjnie wygląda! Te kiecki, które dobiera idealnie podkreślają jej kobiece krągłości. Podoba mi się jej styl.

baldman83pl

W "Tytanicu " i długo po wyglądała jak pyza wiec ogarnęli ją tam w tym holly ... coby nie odstawała od koleżanek .

Unibet_78

Nie chcę ci robić przykrości, czy coś, ale to są czary kamery, makijażystów i stylistów, a nie ona sama. Też za dzieciaka jak obejrzałem Titanica, to myślałem, że to najpiękniejsza kobieta ever. Potem obejrzałem inne rzeczy i mina mi zbladła. Od tej pory zawsze zapraszam dziewczyny na pierwszą randkę na basen.

Klonazepam

A ja miałam na odwrót. W Titanicu była ładna ale nieco w taki wymuszony sposób. Krągłą, pucata i jakaś taka meeh. A po latach, gdy widze ją w tym nowym kolorze włosów i stylu podkreślającym jej urodę nie moge oderwać od niej oczu. Jest przepiekna. Nie wiem czy ta szczuplejsza twarz to efekt starości (w sensie wyostrzyły jej się rysy) czy chirurgów ale wygląda obłędnie. Plus starzeje się delikatnie, bez botoksu, widac jedynie wypełnianie głebszych zmarszczek, te drobne przy oczach i ustach zostawia. Dla mnie najlepszy przykład "wyrobienia się z wiekiem".

Klonazepam

Czyli robisz dokładnie jak ja, też na pierwsze spotkanie z chłopakiem umawiam się na basen.

Bokciu

lul a po co sobie srasz we wlasne gniazdo?

Klonazepam

Dlaczego tak uważasz, skoro robisz to samo?

Bokciu

Bo facet zobaczy Cię bez makijażu :P

Unibet_78

Ale ja i bez makijażu jestem piękny.

Bokciu

Co ty pedal?

Lipiniorz25

Nie mówi się pedał tylko gej.

Bokciu

Niezłe rakowisko tu macie. Seksizm 300%. Ale to polska strona, co się dziwić.

Kuropatvus

Ale nie masz nic przeciwko gejom?

Bokciu

Ja? To ironia?
Bynajmniej. Jestem załamana poziomem seksizmu i homofobii tutaj.

Kuropatvus

To cieszy

Kuropatvus

biedna dziefcynka jest załamana :( mam nadzieje ze sie nie zabiłaś :((

Klonazepam

W dobie makijaży permanentnych i doczepek/przedłużek żaden basen Ci prawdy nie powie. Co najwyżej można lepiej zweryfikować sylwetkę. I u bab, i u chłopów.

Klonazepam

Na basen to chyba by tylko Jolie nie odmówiłaby pójść bo jej twarz i bez makijażu wygląda zjawiskowo bo Aniston już nie no i te jej doczepiane włosy bo podobno swoich ma 4 na krzyż .

maciekb80

Niestety, ale powiedz, gdzie widziałeś Jolie bez makijażu? :D

Unibet_78

Byl raz emitowany program w ktorym odwiedzala ona kambodżanskie wioski dotkniete bieda i byla bez zadnego makijazu i bardzo sludnie ubrana a mimo to wygladala cudownie a do tego adekwatnie do otoczenia bez stylizacyjnej pompy .

Klonazepam

W Titanicu uważam, że była totalnie przeciętna, szału nie było. W ogóle mi się tam nie podobała, ale zwróciłem na nią uwagę już wcześniej, gdy dostała nominację za rolę drugoplanową w Rozważnej i Romantycznej. Rola była świetna ale ona tam była wręcz... nieładna. A teraz? Obejrzyjcie wywiady..... czysta kobiecość.

Unibet_78

jestes gejem, nie twoja wina

Klonazepam

Zajebisty jesteś.... :D

Unibet_78

Co Ty dajesz, Lars? Przecież ona wygląda jak setki innych mamusiek. I to tych, na które raczej nie zwraca się szczególnej uwagi.

Unibet_78

to nie jest normalne żeby mieć taką klasę i odwagę bycia sobą! pięknie Kate dojrzewa (bo tu słowo "starzeje" nie pasuje) :)

Unibet_78

Zgadzam się <3

Unibet_78

przepiękna jest ! a te sukienki idealnie podkreślały jej fantastyczną figurę!

Unibet_78

Zgadzam się; bez podtekstów, ale moim zdaniem to jedna z piękniejszych kobiet . Tak uważam. Jest nieziemska.

Unibet_78

Mam takie samo zdanie, kobieta piękna i subtelna, szyk i klasa. Niestety, teraz w modzie są wychudzone dziewczątka, a Winslet ma figurę klepsydry - może dlatego tak mnie inspiruje i wprawia w zachwyt, jest po prostu inna niż reszta hollywoodzkich aktorek!

Unibet_78

HAWKER "HUNTER"

- samolot szybki, ostro-szponiasty, o klasycznym uroku. Godny następca legendarnego "Hurricane' a".
Niżej wiersz napisany dla naszej solenizantki


1. LINIA / – wklęsła, wydrążona, / okrągła, falista… / Szczelina, / kąt, trójkąt. //


2. DRZEWO / – herold wiatru. /Pośrednik, / Nieba i Ziemi. / Oś, centrum… / Bierność. //


3. METAL / – twardy, solidny, / niezmienny.


4. OGIEŃ / – światło, ciepło, / zniszczenie, śmierć… / Dom, bezpieczeństwo. / Duch; początek, / praprzyczyna.


5. KOBIETA / .....................................


6. DEMIURG / – cieśla, kowal, / Samouk. / „Jak połączyć ?” / Próby:


7. „Mocarz” / – nie najgorszy. / „Furia” / – śliczna, delikatna… / Za bardzo ! / „Huragan” / – przystępny, lecz / za wolny.


8. „Tajfun” / – surowy, chyży, / silny… Niebezpieczny ! / „Wicher” / – ułagodzony… nieco / „Gniew Morza” / – spóźnione ! / Marzenie, Ideał…


9. „Odpoczynek, zasłużony ?” / Akt siódmy, ósmy: // Szybkość, zręczność / Piorun – zamilkł ! / Brak rys, pęknięć / – bez trwogi ! / Opiekun, przyjaciel. / Czasu..., nie imający się. / ...................... / Styl, elegancja i piękno / FORMY.


10. Nowy Horyzont, / inspiracja, myśl. / ISKRA // Różne miewa źródło, / naturę: / Wzniosła, idiotyczna, / prosta, mądra… / Czytelna, tajemnicza, / długa, krótka…


11. SYMBOL / – wyobrażenie, rzecz, / zdarzenie, Osoba… // Ciągle obecny. / Żywy


KOMENTARZ

Sydney Camm – główny projektant zakładów Hawker Aircraft. Był synem stolarza; nie miał wykształcenia ścisłego, technicznego. Kierował się bardziej wyobraźnią i intuicją. Każdy kolejny jego samolot był, ulepszonym następcą poprzedniego modelu: od lekkiego dwupłatowego bombowca „Hart” (1929), do myśliwca-szturmowca „Sea Fury” (1946). Kiedy ta linia rozwojowa, po II Wojnie Światowej, ostatecznie wyczerpała się, skonstruował odrzutowca morskiego „Sea Hawk”, którego lądowym odpowiednikiem był „Hunter” (1951)


******

Wszystkiego najlepszego Katherino !
Srebrno-złota... MUZO
Zawsze

Janczar Polski

- poeta-historyk





Unibet_78

Dla mnie to najbrzydsza baba świata. Już od czasów Titanica i nic się nie zmieniło. Wiecznie skrzywiona, nawet jak się uśmiecha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones