Katee Sackhoff

Kathryn Ann Sackhoff

7,0
4 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katee Sackhoff

w BSG strasznie mi działała na nerwy.

bayer1330

teraz ma grac w Riddick ciekawe jak jej pojdzie . : p mogli lepsza dac aktorke hehe .

bayer1330

w bsg tez mi działała na nerwy zaraz po prezydentowej ;] widzialem ją ostatnio w Sexy Evil Genius (2013) no film nawet nawet ale krótkie włosy u kobiety mnie odpychają ;]

bayer1330

Cóż, w BSG jej postać albo się kocha, albo nienawidzi ;). Tak czy siak, wydaje mi się, że takie było założenie twórców i samej aktorki. Cała postać Starbuck była irytująca. Pomijam już późniejsze wątki, bo tam już się dzieją rzeczy, które mi osobiście średnio przypadły do gustu...

bayer1330

100% testosteronu hehe.

Labret

Czepiacie się moim zdaniem bez powodu.
Nie jest to może laska latająca po wybiegu Prady czy innego wynalazka.
Jest ładna i na tle pokazywanych non stop na ekranie wieszaków , które wyglądają jak odbite przez kalkę i różnią się tylko farbą na włosach , prezentuje się bardzo dobrze.
A w "Riddicu" jest naprawdę dobra.

nightgale

Pewnie że tak, tylko sobie żartowałem, a tak w ogóle to chętnie bym ją zaprosił do domu na "kawę".

nightgale

"Nie jest to może laska latająca po wybiegu Prady czy innego wynalazka.
Jest ładna i na tle pokazywanych non stop na ekranie wieszaków , które wyglądają jak odbite przez kalkę i różnią się tylko farbą na włosach , prezentuje się bardzo dobrze." - 100% popieram :)

bayer1330

To moja ulubiona postać w BSG:) Jest absolutnie genialna i naturalnie piękna. Przedmówcy mają rację - Karę albo się kocha, albo nienawidzi. Ja należę do tych, którzy od razu ją polubili i byli wiernymi fanami do końca. [Uwaga: spoiler] Miałam tylko nadzieję, że na koniec zejdą się z Lee i będą sobie fajnie żyć razem.

sandra_endoor

i ten moment kiedy zegnala sie z Lee po pamietnej kolacji:
'It was nice to meet you, Lee Adama.
Likewise, Kara Thrace.'

Mmmmmmmmmmmmmmm, boskie

sandra_endoor

grała najciekawszą i chyba najbardziej skomplikowaną postać w BSG, nie ma urody modelki, co nie zmienia faktu, że jest bardzo kobieca... co do roli w Riddicku...powstrzymam się od komentowania

mineks

cyt. grała najciekawszą i chyba najbardziej skomplikowaną postać w BSG dupa prawda ;] jedna z nudniejszych raczej gdyby jej postaci nie bylo wcale w bsg nie odczyuł bym tego wcale ale kazdy lubi co innego :-0 pozdro co zlego to nie ja :-)

sandra_endoor

TaK samo mam tj. 100% uwielbiam starbuck genialnie zagrana postać łaska z charakterem a nie miękki dydek:-) i to mój ulubiony duet z lee skomplikowanie zakochanych poza nimi absolutnie niepowtarzalni to admirał szóstka baltar no i duet pułkownik& Elen te postacie są zajebiste

bayer1330

Mam podobne odczucia tylko że po "Riddicku". Same teksty o rżnięciu itp. itd. Postać typowo pod kobiecą (czyt. feministki) publikę, szukającą w filmach silnych kobiet, najlepiej piorących na okrągło chłopów (żeby się dowartościować).

Last_Ronin

Niestety w "Riddicku" przydzielili jej fatalną rolę :/ Poniżej jej możliwości i nieco żenującą. Szkoda, bo czekałam na ten film z niecierpliwością, żeby ją zobaczyć.

sandra_endoor

"Niestety w "Riddicku" przydzielili jej fatalną rolę :/ Poniżej jej możliwości i nieco żenującą. Szkoda, bo czekałam na ten film z niecierpliwością, żeby ją zobaczyć."

A jakież to ona ma możliwości? Sprawdza się wyłącznie w roli chłopczyc, co potrafią dokopać facetom ku pokrzepieniu serc feministek. Taka Michelle Rodriguez dla ubogich.
Nowy "Riddick" to ogólnie nie był dobry film, więc swoją rolą wpisuje się w całość.

bayer1330

I ten jej nienaturalny śmiech dramat

bayer1330

W Oculusie też z początku działała na nerwy. Ot taka rola ;) ale im dłużej w film tym lepiej.

bayer1330

Mi może nie tyle działała na nerwy, co po prostu stwierdziłem, że wolę bardziej kobiece kobiety, niż takie z pogranicza bitch-face i chłopczycy. Dużo bardziej podeszła mi Grace Park a nawet Tricia Helfer.

lolomgroflpwned

Nie dziwie się bo Grace Lee Park niszczy kobiecością :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones