Katherine McNamaraI

Katherine Grace McNamara

6,2
4 543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine McNamara

Albo to ona gra jak drewno, albo scenariusz z dupy wzięty. A może to oba?

HIKOL

Podzielam opinię, jest koszmarna jak Clary. Przypomina mi trochę Davinę z The Originals której również nie znoszę.

MadziQ3692

swietnie powiedziane, i gra aktorska Clary i Daviny jest porazajaco... slaba, az nieznosna

HIKOL

I jeszcze jej dali szpilki, w których nie umie chodzić. Jakie to smutne :(

użytkownik usunięty
HIKOL

Wybieram obie opcje. Ledwo obejrzałam pierwszy odcinek a potem drugi i postanowiłam, że nie ma sensu tego ciągnąć...

HIKOL

Jest beznadziejna i sztuczna do granic możliwości. Nie polecam!

HIKOL

Porażka. Przeczytałam wszystkie książki z tej serii, obejrzałam wersję kinową z Lilly Collins i stwierdzam że ten serial jest fatalny. Nie dość że zmienili time line, fabuła różni się diametralnie od oczekiwań czytelików to jeszcze aktorzy przypominają "drewno".... znalazłam tylko 1 plus - można popatrzeć na aktora grającego Aleca ;-)

meggi_1978

Aktor grający Aleca też mi bardzo odpowiada :) I tak, cała reszta to po prostu pukanie w dno od spodu! :(

Nikelaine

Moim zdaniem Emeraude też gra całkiem dobrze. Harry też nie jest zły. Reszta jednak to faktycznie porażka :D

Carmellia

Obejrzałam chyba za mało odcinków, żeby się jej przyjrzeć ;-;

Carmellia

Simon nie jest porażką.

HIKOL

Jak dla mnie z każdym kolejnym odcinkiem gra coraz lepiej :P

juluxxx

Prawdopodobnie dlatego, że coraz mniej ją pokazują :3
Ostatnie odcinki podniosły poziom serialu więc się rozkręca, może ona też się rozkręci.

juluxxx

Też tak uważam. Na razie nie mam jeszcze jako-takiej opinii, bo to dopiero początek i poczekam z recenzją (początki prawie nigdy nie są ciekawe), aczkolwiek nie zapowiada się to dobrze :'( Jednak mam zamiar obejrzeć do końca, chociażby przez wzgląd na Aleca, czy Jace'a :D

HIKOL

Lubię serial Shadowhunters, ale muszę się zgodzić jej gra aktorska jest beznadziejna. Lily Collins była o wiele lepsza.

HIKOL

Najgorsza z nich wszystkich. Nic dziwnego, że grać nie umie w wywiadach słyszałam, że cast jej nawet listę filmów zrobił do obejrzenia, bo podobno tak mało widziała, to po co w ogóle się pcha do tego świata. Ach, no tak, $$$$
(Gdyby nie aktor grający Aleca, już dawno bym to rzuciła w kąt.)

HIKOL

ona mi strasznie kogoś przypomina... Tylko nie wiem kogo.

Agness_92

Pewnie drewno.

HIKOL

chyba oba ..... ;(

HIKOL

nie wiem jak filmweb przydziela miejsca w rankingu ale 313 miejsce za ranking aktorek przy ocenie 8,4 to jakas kpina, sa aktorki, ktore z podobna iloscia glosow a o wiele wyzsza ocena nie wchodza w ranking, a ta co moglaby by grac drewno sie zalapala...

HIKOL

Nie gra najlepiej. Ale trzeba przyznać, że dziewczyna się poprawiła w drugim sezonie.

HIKOL

Jest piękna i cudowna. Pozdrawiam

HIKOL

Nie jest zła produkcji tyle na swój wiek ładnie

HIKOL

w drugim sezonie jakość dialogów i gry aktorkiej jest dużo wyższa- byłam zszokowana aż, jednak pierwsze złe wrażenie z pierwszego sezonu zawsze pozostanie. szkoda, że netflix się nie postarał- mógłbyć to niezły hicior, bo to jest dużo oryginalniejszy świat niż kolejny nudny serial o wampirkach z wilkołakami.

HIKOL

To fakt gra jakby chciała, a nie mogła, ale ciekawi mnie czy bobra ma rudego bo jest taka w sam raz, na raz i sympatycznie byłoby ją kiedykolwiek zobaczyć jakimś zbiorowym dymanku, choć przy jej wyniosłym zachowaniu sukcesem będzie zobaczyć choć pół suta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones