Katherine McNamaraI

Katherine Grace McNamara

6,2
4 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine McNamara

Czyżby ona będzie Clary w Shadowhunters? :D

jarektwilight

na to wychodzi, w sumie nie jest zła zobaczymy :)

jarektwilight

Reżyser daje znaki, że może ona będzie grała Clary, ale nie jest to w stu procentach pewne.
( Mam cichą nadzieję, że jednak jej nie wybiorą :3 )

ESilat

i niestety wybrali, to już oficjalne ....

agent1135

ja sie ciesze, nie znaleźliby lepszej, dziewczyna grała w filmach od małego, szkoliła się w tych dineyowych serialach, w porównaniu do pozostałych to wypada nieźle,Simon nie grał nigdzie? była ruda i ma zielone oczy, da rade

guga_buzka

Zobaczymy co z tego wyniknie. Ale na pewno po tym serialu jak dobrze zagra zdobędzie o wiele więcej propozycji niż dotychczas.

jarektwilight

Niezły wybór, chociaz tamta bardziej mi odpowiadała :P

kamilxxx09

BTW filmweb mógłby już dodać stronę Shadowhunters (2016), IMBb ma już od jakiegoś czasu, a my ciągle w lesie ;3

jarektwilight

No tak... Lily jednak jest niezastąpiona <3

cammel70

Zgadzam się. Obsada serialowa nie przypadła mi zbytnio do gustu,ale zobaczymy co z tego wyniknie. Będę jednak tęsknić za Lily Collins i Jamie Campbellem Bowerem.

cammel70

Właściwie bardzo zmieniłam zdanie ostatnim czasem, i po przeczytaniu książki stwierdzam, że Katherine jet do tej roli idealna ! ♥

jarektwilight

Jak dla mnie ona, lepiej pasuje niż Lily ( chodzi o wygląd te rude włosy i wgl ), ale jeszcze zobaczymy jak gra xd :)

jarektwilight

Lepsza od filmowej aktorki :D Ta jest jakaś taka milsza dla oka.

wiwior591

Dokładnie :)

jarektwilight

Jak na Clary wygląda strasznie, sztuczna i te włosy - jak peruka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones