Katherine Waterston

Katherine Boyer Waterston

7,0
12 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Waterston

Role w "Obcym" i "Fantastycznych zwierzętach" położyła po całości. W tym pierwszym była tak nijaka że dopiero pod koniec zorientowałem się że jest Ona główną bohaterką. W drugim miała fatalnie napisaną rolę! Tina to menda społeczna, kapuś który donosi na innych chociaż nikt jej o to nie prosi, co widać na początku filmu! Ale zawsze można było obsadzić aktorkę która nada tej postaci charakter, doda jakiegoś uroku. Tymczasem Pani Waterson "gra" w "Fantastycznych..." jakby ktoś ściągnął ją na plan siłą. Jej bohaterka jest tak irytująco nijaka że naprawdę dziwie się że główny bohater nie uciekł przed nią na dobre gdy tylko nadarzyła się okazja. Zdecydowanie najsłabsza z całej obsady. Powinna zostać z miejsca zastąpiona przez inną aktorkę!

MikeyS

To ja mam inne zdanie bo "Fantastyczne zwierzęta" oglądam tylko dla niej. Jak dowiedziałem się ,że Waterston będzie grac w moim ulubionym filmie "Obcy" to się bardzo cieszyłem i nie zawiodła mnie - zagrała kapitalnie! jedynie co mi się nie podobało w Obcym to jej fryzura.

t_h_express

Zgadzam się z opinią o Obcym. Podobnie jak w przypadku Ripley w filmie z 1979 roku, dopiero na końcu okazało się że jest ona główną postacią. Mam nadzieję że jednak powstanie jeszcze jeden film spinający prequele z pierwszym filmem i że poznamy dalsze losy Daniels.

MikeyS

Po obejrzeniu maratonu 'Fantastycznych Zwierząt...' czyli pewnie lekko z 5h seansu, nie zapamiętałem jej z NICZEGO. Żadnego gestu, sceny czy tekstu (tutaj akurat wina kiepsko napisanej roli). Zjadają ją postacie otrzymujące zdecydowanie mniej czasu ekranowego, nawet epizodyczne. Od czasów Adama Sandlera nie widziałem tak słabego występu w jakimkolwiek filmie. Mam nadzieję, że ograniczą jej czas ekranowy w trzeciej części, bo obie poprzednie położyła po całości i szkoda marnować czasu. Może w innej roli odkupi winy, ale na ten moment jej nazwisko z pewnością nie zachęci mnie do obejrzenia filmu.

Damian6820

No i ograniczyli. W najnowszej części pojawia się przez minutę w ostatniej scenie. Wprowadzono nową bohaterkę graną przez Jessicę Williams która zjada Waterson na śniadanie. Jest tez urocza Bouncy. Film duzo na tym zyskał. Uważam ze była to najlepsza część tej nieszczęsnej serii.

MikeyS

Zgadzam się, znam z tych samych ról i mam te same odczucia, okropnie nijaka i nieutalentowana aktorka. Do tego dostaje strasznie irytujące role, albo po prostu taka jest sama w sobie.

MygyBulla

No chyba TY i jeszcze napisz ze IGA nie umie grac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones