Kathryn NewtonI

Kathryn Love Newton

6,7
6 529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathryn Newton

Niby w PA4 nie wykazała się jakimś talentem aktorskim ale skoro z tego całego gówna jaki stworzono zapamiętałem (i pewnie nie tylko ja) tylko ją to niech o czymś to świadczy.

Powodzenia i życzę szansy dostania kiedyś roli w jakichś ciekawszych filmach. Nieważne czy to byłby jakiś film akcji klasy B czy coś ambitniejszego - wszystko lepsze od tego pseudo-horroru:).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tcl987

http://www.youtube.com/watch?v=ssC77hapv0g

Weź to sobie do serca :).

tc1987

Kolego ty chyba nie dosłyszałeś co się mówiło na tych konferencjach. Nie leń się tylko sprawdź co mówili prokuratorzy i nie kombinuj, bo ci to jakoś nie wychodzi. Leń jesteś i dlatego piszesz pierdoły. Zainteresuj się więcej bo tu ludzie wiedzą dużo, a ty się urwałeś z paska WSI czy prokuratury? Zastanów się, bo to już nie te czasy koleś, tylko głupki mogą sobie pozwolić na takie bzdury, leć po wypłatę bo to możne być twoja ostatnia, już się na tobie chyba poznali szefowie.

tcl987

Daj znać jak poznasz normalnie życie i stracisz przy okazji swoje dziewictwo :).

tc1987

Bo w pierwszych chwilach po katastrofie opublikowana lista pasażerów wskazywała, że na pokładzie Tutki był także Jarosław Kaczyński. Tymczasem Sikorski zadzwonił do niego uznając za pewnik, że Jarosław telefon odbiorze. I to pytanie chciałbym zadać Sikorskiemu. Skąd od razu po katastrofie wiedział, że Jarosław NIE poleciał?

tcl987

Yyy...że co? Ty piszesz z samym sobą?

voodoo_LP

No dobra, teraz widzę, że nicki się różnią ;D Uśmiałem się trochę ;)

voodoo_LP

ja tez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones