Katie FindlayI

Katherine Findlay

6,3
1 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Findlay

mnie strasznie przypomina eleanor calder. w pamiętnikach carrie szczególnie.

paulinanyan

Dawaj foty, ocenimy :D

The_BiLeK

http://data.whicdn.com/images/52569082/tumblr_mibwaqojyx1r0b4n8o1_500_large.png

http://pbs.twimg.com/media/BCUGP8HCIAAljt7.jpg:large

paulinanyan

Na drugim linku bym się pomylił, nawet bym powiedział że to ta sama osoba :P

paulinanyan

Tak się składa, że nie tylko tobie XD Ja od razu pomyślałam o El, po prostu są łudząco podobne.

Doris00533

już się bałam, że tylko ja to zauważam! za każdym razem, jak rozmawiałam z kimś o pamiętnikach carrie, zamiast maggie, mówiłam o niej eleanor XD

paulinanyan

ja, przez to, że jest tak podobna do Eleanr też myliłam jej imię! nie mogłam za cholerę zapamiętać i też ją tak nazywałam... hahahahhahahahaha a wśród moich znajomych nikt nie widział podobieństwa, więc myślałam, że urojenia jakieś mam XD

Doris00533

dokładnie! chociaż nie powinno mnie dziwić, że nikt nie kojarzył jej z eleanor, skoro niewiele osób wie, kim ona jest XD

paulinanyan

Dla mnie to ona jest klonem Leighton Meester.

IKnowWhatYouAre

IKnowWatYouAre - myslalam, ze tylko ja to zauwazylam ! Na każdej scenie w "Pamiętnikach Carrie" z jej udzialem, widzialam Blair Waldorf z Plotkary ! Mimika twarzy identyczna!

paulinanyan

Mnie się w pilocie bardzo kojarzyła z aktorką znaną m.in. z Californication, Madeline Zima, ale wyszperałam w googlach tę Eleanor i faktycznie, wyglądają niemal jak bliźniaczki! Łudzące podobieństwo. Chociaż tej Eleanor nie kojarzyłam w ogóle, pewnie jest znana głównie z bycia dziewczyną kogoś z 1D? ; )

MademoiselleDrama

i z zamiłowania do starbucksa, of course. chociaż ja nie nazwałabym jej dziewczyną kogoś z 1D, ale to już inna sprawa :)

paulinanyan

Gdy wpisałam jej nazwisko w grafikę google to wyskoczyły mi zdjęcia bodajże z dwoma chłopakami z 1D, stąd takie skojarzenie.

paulinanyan

jezu, a myślałam, że tylko mnie ją przypomina :o

ymmmhymmm

nie jesteś sama!

paulinanyan

i to oooostro, do tego chodziła w serialu z chłopakiem który potem okazał się być gejem, a jak niektórzy wiedzą Eleanor jest uważana za brodę 1/5 z One Direction by ukryć jego ''orientację''. XDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones