Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

Co on z nią robi!

użytkownik usunięty

Ten stary dziad Cruise kompletnie ją zmienił. Trafiła na wet do tego jego sekty, a ich dziecko nie będzie miało ślubu. On jest chory. Mówi, cytuję: "Można być katolikiem i scjentologiem. Można być Żydem i scjentologiem. Ale tak naprawdę jesteśmy scjentologami - wyjaśnił w rozmowie hollywoodzki gwiazdor.". Co za głupi typ!

użytkownik usunięty

Hehehe:-)Ktoś z filmwebu sie obudził. pozdro

użytkownik usunięty

Scjentolodzy są niebezpieczni. Biedaczka! Ma pecha, że tam trafiła!

scjentolodzy to chorzy ludzie.Czy ta Katie na prawdze tak sie zakochala ,ze zgodziła sie na to???Przeczytajcie sobie jakie oni maja metody na tej stronce: http://www.isr.org.pl/studenci/scjentologia.htm [www.isr.org.pl/studenci...] .Ci ludzie sa walnieci!!

Sorki - nie ślubu, tylko "chrztu"... Pozdrawiam antyfanów Cruis'a.

aazg

Sorki, że się wtrąciłam, ale zamiast ślubu , to chrzest. Chyba pomyliłeś się.

być moze scjentolodzy są be.

ale takie małe pytanko.co jest złego w tym,ze dziecko nei ma chrztu?moje tez nie bedzie miało.

i nei tylko scjentolodzy nalez do sekty.
chcesz zobaczyc najwieksz sektę na swiecie? ;]
Kosciół rzymsko-katolicki.
i ich guru.pan,który był w HJ. ;]

closer_2

Nie manic złego w tym że dziecko nie ma chrztu, to wyłącznie sprawa rodziców. Natomiastczy Kościół rzymsko katolicki jest sektą? absolutnie nie. Sekta czerpie korzyści z tgo żedo niej należysz, głównie wyciąga pieniądze. kurs wyzwolenia duszy, odepchnięca złych mocy i takie tam inne bzdety. to wszystko jest obowiązkowe i płatne, żeby należyć musisz płacić, albo pracować dla sekty. W kosciele rzymsk.-kat. moja opłata jest dobrowolna, jak nie zapłace nikt mnie nie usunie z kościoła i nie musze chodzić na obowiązkowe płatne umacnianie wiary.

Taja

wogóle Tom jakoś ostatnio zgupiał robi z siebie czubka na oczach miliona znalazł sobie młodsza panne żeby się "odmłodzić" jakoś mam wrażenie ze to jest wielkie zauroczenie zapewne minie chciaż kto wie... już nic mnie nie zdziwi, ale faktycznie katie musi go kochać że przeszła na te religie...
a tak apropos tej scjentologi to czytałam że między innymi jej wyznwaczynie nie mogą krzyczec podczas porodu ( dlatego że wtedy mogą z siebie wydywać różne okrzyki w których mogłyby nie świadomie obrazić czy przeklnąć na dziecko czy coś w tym rodzaju) hyh. ciekawe jak katie wydawała z siebie "okrzyki" ;dd

dokladnie uwielbialem ja przed tym jak zaczela byc z Criusem DZIEKI BOGU NICOLE ODESZLA OD NIEGO

JohnnY_3

Cruise jest beznadziejny - najpierw 11 lat z Nicole, a potem nagle spodobała mu się Penelope Cruz i zostawił żonę, potem jeszcze inne kobiety a teraz Katie Holmes - ona podobno kochała się w nim od dziecka, ale mam nadzieję, że nie tylko dla wyglądu z nim jest...:/

Loolly

A znaliście wcześniej Katie, że wiedzieliście jaka byla wcześniej? :)
Nie chcę mówić wiele... ale skąd tak wiecie że ten Cruise jest taki ZŁY!!! Jak tu podkreślacie :).

A skąd wiecie, czy Katie też nie chciała chrzcić dziecko... a tak wogóle ich dziecko, ich wybór. Przecież to nie ma wpływu na jej aktorstwo.. więc po co się czepiać :).

Pozdrowienia :)

lamaz

Katie na pewno chciała ochrzcić dziecko bo była katoliczką tylko przeszła do tej sekty.No niby nie ma nic złego zę ktos nie chce chrztu dziecka to bym jeszcze zrozumiała,ale ten świr Tom nie pozwala okazywać dziecku jakichkolwiek uczuć moim zdaniem to nie jest normalne,może Tom mysli ze Katie urodziła mu robota a nie dziecko.

http://www.pudelek.pl/artykul/1138 [www.pudelek.pl/artykul/...]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones