Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

gdzieś się zapodział. Nie jestem pewna, czy fani "Jeziora..." pamiętają, że Katie miała kiedyś krzywy uśmiech - w zasadzie uśmiechała się jedną połową twarzy bardziej niż drugą. Było to na tyle widoczne, że nawet gdzieś o tym jej uśmiechu czytałam. Od jakiegoś jednak czasu Katie narzuca się sporo w TV razem ze swoim nowym kurduplem, więc miałam okazję na nowo jej się przyjrzeć. I o dziwo, uśmiech się naprostował. Teraz jest nawet dość symetryczny - może nie tak zupełnie, ale już to jej szczerzenie się nie włazi tak w oczy.

Czy ktoś z was wie jaka jest tego przyczyna? Chirurg jej buzię przefasonował, czy dziewczyna bardziej się pilnuje?

Jorjan

według mnie takiego skrzywienia nie da się usunąć chirurgicznie...holmes uważa cały czas, ale i tak grymas jest widoczny, choc powinna według mnie dostać za swe niewątpliwe starania Medal Cierpiętnika

Jorjan

"uśmiechała się jedną połową twarzy bardziej niż drugą"

I co z tego? wiele osób ma taki uśmiech. A to, że nie widzisz go na obecnych zdjęciach, to nie poprawka chirurgów. Po prostu nie zawsze każdy się tak samo uśmiecha. Są uśmiechy zarezerwowane na pewne sytuacje. Jak byś nie zauważała, to na początku tego serialu Katie nie tylko taki krzywy uśmiech prezentowała, te normalne, przy wybuchach radości także są wtedy tam widoczne.

zwijezda

Za dużo "Jeziora..." nie oglądałam bo po kilku "zwrotach akcji" zaczęłam się irytować - chodzi mi raczej o zdjęcia. Kilka lat temu jej "krzywych" zdjęć było mnóstwo na okładkach czasopism. Było to widoczne, usankcjonowane i obgadane przez fanów - jej uśmiech jest jaki jest, ale i tak ją kochamy. Patrzę na zdjęcia aktualne i, pstryk, ta charakterystyczna cecha Katie nieomal zniknęła - nawet zdjęcie na filmwebie jest "proste" i mam wrażenie, że teraz jej twarz wydaje się bardziej symetryczna, niż jeszcze kilka lat temu.

Może w sumie głupi ten temat. W końcu do jej aktorstwa nie ma to nic. Byłam tylko ciekawa, czy fani też zbadali fenomen jej uśmiechu. Żadnych niecnych intencji z mojej strony. pozdro...

Jorjan

A mi się podobał ten jej uśmiech,był bardzo chrakterystyczny i wyjątkowy.Pewnie to kolejna fobia Toma i zakazał jej się tak usmiuechąć,tak jak nie pozwolił okazywać żadnych uczuć Suri,jakiś świr.

Ana_Lucia

Jedną z ciekawostek (oczekujących jeszcze na akceptację) jest:

W dzieciństwie uległa poważnemu urazowi głowy, który spowodował powstanie u niej guza mózgu. Na szczęście po skomplikowanej operacji chirurgom udało się uratować Katie i dziś po tamtych wydarzeniach został jej tylko lekki przykurcz prawej strony twarzy.

z źródłem: http://www.askmen.com/women/actress_60/60c_katie_holmes.html [www.askmen.com/women/ac...]

Może to dlatego?

zwijezda

Katie wciąż robi te swoje minki "połową twarzy", np. w Batman Begins. I min. za to ją kocham:)

Jorjan

Miała krzywy uśmiech ale mi się on bardzo podobał. Był charakterystyczny dla niej i moim zdaniem uroczy :)

Jorjan

Ten krzywy uśmiech Katie ma przez porażenie nerwu twarzowego. Czasem leczenie takiego schorzenia może trwać baardzo długo,więc prawdopodobnie jej twarz nadal się z tego leczy więc i jest bardziej naprostowana.

Jorjan

Oglądałam Jezioro marzeń i nie dostrzegłam tam żadnego krzywego uśmiechu Katie. Po prostu w niej nie gustujesz dlatego widzisz w niej wady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones