Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 401 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

Dla wszystkich fanów!!Córeczka się jej niedawno urodziła. Ma na imię Suri co oznacza księżniczka i czerwona róża(nie pamiętam po jakiemu) urodziła się w szpitalu podobno ma niebieskie oczy i ciemne włosy. Tylko jeszcze nie wiadomo jaki będzie chrzest bo rodzina katie jest katolicka i coś nie może się pogodzić z tym że Susi ma być scjentolożką. Ah no i teraz Scjentologia polega na wierzeniu w odległego,złego imperatora o imieniu XENU sprowadził ten ziomek ludzi na ziemię i zabił ich powodując wybuchy wulkanów dzieki czemu rozwiał rpoblem przeludnienia galaktyk. Po tym incydencie znanym wiernym jako "Ściana Ognia" Xenu został schwytany i przentrasportowany na nieznaną planetę gdzie ponoć przebywa do dziś. Dusze zabitych przebywają na ziemi i wpływają na zycie wszystkich żyjących obecnie z wyjątkiem scjenotologów...BUHAHAHHAHAHA chyba zostanę jedną z nich! O takiej genialnej religii nie słyszałam jak żyję! mam nadzije że na filmwebie nie ma SCJENTOLOGÓW więc oby nikt się nie obraził. A ta Suri miła dziewczynka będzie. Co za miks! Cruise i Holmes! Ludzie! Powina mieć na imię TOKATIE hehehe...SURIE CRUISE...co za poezja...w końcu jej imię składa się z liter w ich nazwisku...

Wiesz co , nie zachowujesz sie fajnie.
Co z tego ,ze Cruise czy tam Holmes należa do scjentologów? A niech sobie należa , ich sprawa, mają wolną wolę.
Pomysl ,ze dla innych nasza wiara [ jesli jestes katoliczką] tez moze wydawac sie śmieszna [ np. kto to widział ,zeby świat stworzyc w 7 dni? Albo zeby człowieka ulepić z gliny? ] .A jakbys sie poczuła gdyby ktoś tak własnie napisał : BUAHAHAH kobieta stworzona z żebra jakiegoś Adama! Ta wiara jest genialna! [ oczywiscie z ironią]
Dla mnie ta scjentologia tez wydaje sie dosyc dziwna ,ale nie śmieje sie z tego , bo to ich wyznanie i staram sie je uszanowac.
pozdrawiam

Mantra_2

Może to nienajlepsze miejsce na dyskusje o religii;)? Ale nie wiem czy wiesz, że istnieje coś takiego jak metafora?:P Ks. Rodzaju jest swoistego rodzaju metaforą i myślę, że traktowanie wszystkiego co w niej jest dosłownie jest przesadą. A jeśli chodzi o Scjentologów oni na prawdę wierzą w takie rzeczy i to może komuś (nie mówię, że mi) wydawać się śmieszne:) może zbyt dosadnie zostało to powiedziane, ale cóż żyjemy w "wolnym" kraju:)

użytkownik usunięty
Mantra_2

Ok no dobra,dobra. Przecież nie skrytykowałam ich religii. na temat naszej(jestem katoliczką) też powstają jakieś humoreski, żarty i kawały no nie?

Co to w ogóle za porównywanie religii istniejącej od 2000 lat i będącej wyznaniem dla dużej części ludzkości do jakiejś sekty?? Tak, SEKTY, a nie RELIGII. Roux, jeśli traktujesz dosłownie to co jest napisane np o stworzeniu świata, to ja nie wiem co Ci powiedzieć... Scjentologia to tylko sekta powołana przez nawiedzonego Amerykanina! Owszem, ludzie są z założenia wolni i jeśli ktoś jest na tyle głupi, żeby dosłownie wierzyć w złego Xenu i inne bzdety, to niech sobie wierzy ale bedąc w sekcie trudno jest mówić o wolności! Była też sekta, której członkowie popełnili samobójstwo, żeby przelatująca w poblizu Ziemi kometa zabrała ich dusze. Nie mam zamiaru okazywać wobec tego jakiegoś szacunku czy powagi, bo uważam to za czysty idiotyzm, wykorzystujący ludzkie słabości. Zresztą scjentologia jest w wielu krajach (choćby w Niemczech) uznana za niebezpieczną sektę i zabroniona,nikt nie traktuje tych chorych wymysłów jak religii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones