Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

leci na slawe i pieniadze, malzenstwo z cruise'm jest jej tylko do tego potrzebne, a aktorka jest beznadziejna, chocby jezioro marzen, jej gra jest marna. Nie lubie tej szmaty

soledad

Nisko będę musiała zejść, żeby Ci odpowiedzieć, ale co tam, wykąpię się po tym...

Chciałam zaznaczyć jedną małą kwestię. Nie wiem ile Ty masz lat, ale przyjmij do wiadomości, że do takiego facia jak Cruise ślinią się różne kobiety i jest ich bardzo wiele. I taki koleś mógłby mieć dużo mniej pieniędzy, a i tak miałby szalone powodzenie.
Inna rzecz, że Katie bardziej pomaga rozgłos wokół ich znajomości niż jego pieniądze.

No to lecę do wanienki...

soledad

Jaki jest marny poziom Twojej wypowiedzi!!! Zauważ, że ona sam ma pieniądze, tych Cruise'a nie potrzebuje, raczej przydałby się jej jakis angaż. Jeszcze przed Tomem zrobiła karierę. I wcale nie jest szmatą? Dlaczego tak uważasz?? Bo jest z Tomem?? To ich wybór i nic Ci do tego, a nawet jeśli sa parą tylko dla sławy, to niech im będzie dana. I to nie świadczy źle o Katie, ona juz jest sławna, tylko o Tomie, niby takim dobrym dramatycznym aktorze o wysokiej pozycji, który poleciał Twoim zdaniem na mało popularną, przeciętną aktorkę. Co on by z tego miał?? I popatrz na Nicole Kidman, mnałżeństwo z Cruisem nic jej nie dało, dopiero po rozwodzie zrobiła karierę i pokazała, jaka jest wspaniała. Ja uważam, że Katie będzie teraz trudniej, będzie wiecznie porównywana, ale wierzę, że jej sie uda!!! Dalej Katie!! A Ty kolego zastanów się, co mówisz.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones