Katie Melua

Ketevan Melua

5,5
4 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Katie Melua

Jej muzyka jak i ona sama jest po prostu cudowna...ma delikatną urodę,jest ładna i na dodatek ma ogromny talent!

Fallen_Angel_90

Tak, zgadzam się w 100%.Katie pod każdym względem jest nietuzinkowa...uwielbiam ją;))))

CristineHolly

Ja też się zgadzam, jest utalentowana skromna i śliczna :D Ja nie wiem jak ludzie mogą mówić, że jakaśtam Jolie czy inna paskuda jest najpiękniejszą kobietą a świecie, widać Katie nie widzieli ;)

damian_89

Heh..Katie jest przepiękna...i niezwykle utalentowana, jej głos działa tak kojąco...i żadne zdjęcie nie odda jej prawdziwego piękna. Miałam zaszczyt widzieć ją na własne oczy...jest tak piękna i jej oczy są najcudowniejsze na świecie, myślę, że powinni napisać nową definicję piękna!

Fallen_Angel_90

Tak, talent niesamowity, uroda także jednak jako że drugi czynnik według mnie nieco ustępuje Alici Keys-ocenię jako piosenkarkę i całokształt na 8 z plusem. Niezwykle subtelna dziewczyna.

Fallen_Angel_90

no cóż tu napisać można innego jak same zachwyty; ona jest po prostu boska; to jakby Bogini jakaś zstąpiła z niebios - jest tak niewiarygodnie urocza i mądra a przede wszystkim autentyczna w swoim wyrazie, że aż nie pasuje do tego sztucznego, zakłamanego i komercyjnego świata showbusiness'u...czasami chciałbym na jej twarzy zobaczyć więcej uśmiechu ale kiedy patrzę w te śliczne oczy to wydaje mi się, że to nie smutek ale jakieś współczucie nad tym szalonym światem, jakaś zaduma emanuje od niej - słowem wydaje się, że to tylko dodaje jej uroku; po prostu cała Katie...
http://www.youtube.com/user/DramaticoMusic

Fallen_Angel_90

A do tego ta niezwykła zwiewność i delikatność + nieziemskie oczy , gdyby niekiedy poruszała się w jakiejś ładnej apaszce mógłbym pomylić ją z ciemnowłosą anielicą ;-).

Fallen_Angel_90

Może i uroda wcale nie ustępuje Keys, jest zjawiskowa ale wolę repertuar muzyczno - piosenkarski w wykonaniu Alici.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones