Kaya Scodelario

Kaya Rose Humphrey

7,4
19 994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaya Scodelario

skins.

użytkownik usunięty

każdy, kto oglądał skinsów wie, jakim systemem serial idzie- każdej postaci poświęcone są
osobne odcinki. trzeba więc postać wiarygodnie stworzyć. najtrudniejszymi postaciami
moim zdaniem były Cassie i Effy, i o ile Cassie odegrana jest wspaniale, naprawdę z
wysokim kunsztem, na tyle rola Effy zdecydowanie przerosła Kayę.
tak więc- młoda panna Stonem miała być tajemnicza, dojrzała, mądra, zagadkowa itd, itp.
jak odegrała to Kaya? patrząc na wszystkich prawie że z wytrzeszczem i trzymając się
zawsze na metr od stada. no i wyglądając, bo co jak co, ale w serialu wygląda naprawdę
pięknie. wszyscy mówią, jaka Effy jest. przykładowo, Anthea o jej uśmiechu 'nie znasz mnie
w ogóle'. Tony, jaka ta jego siostra mądra jest. no właśnie, ale sama Effy nie potrafi tego
oddać. słowa innych kreują jej postać, nie ona sama.
nie atakuję teraz jakoś specjalnie Kayi, szczerze mówiąc lubię ją, wydaje się być uroczą
osobą, chcę tylko powiedzieć, że rola Effy jest naprawdę wymagająca. trzeba być wybitną
aktorką, żeby dobrze tę postać stworzyć, a niestety Scodelario wybitna nie jest. Effy w jej
wykonaniu jest nijaka, momentami wręcz śmieszna.
pozdrawiam fanów skinsów :)

trafne spostrzerzenia. :)
w całości sięz Tb zgadzam !!
Kaya wyglądem pasuje do postaci Effy ale bardziej efektywne by było gdyby dojrzała aktorka zagrała ją a nie nastolatka.
pozdro :)

Szczerze to nigdy tak na nią nie patrzyłam, zawsze wydawała mi się ok, na tyle ok na ile może być aktorka która kreuje moja ulubioną postać z serialu. więc chyba powinnam powiedzieć że wydawała mi się wspaniała. trochę czasu minęło od kiedy ostatnio oglądałam 'Skinsy', nie wiem co bym myślała jak bym ją obejrzała jeszcze raz, ale nie , nie powiem że sobie nie radziła. Moim zdaniem na równi z trudną aktorsko Cassie. Effy w jej wykonaniu to naprawdę JEST charyzmatyczna postać i nie przez te wszystkie bezpośrednie opisy innych ale myśle że sama w sobie. Oddała ten dystans i tajemniczość, a o to chodzi w Effy, nie? ;)

(A kogo to zresztą tak naprawdę obchodzi, jest śliczna! ;)

użytkownik usunięty
bubble_factory

mnie właśnie nie przekonała w ogóle. scena z pierwszego odcinka 3 sezonu, Effy wędrująca po korytarzu szkoły- naprawdę się uśmiałam z jej miny. wyglądała, jakby do kibelka się spieszyła ;) ale fakt, w serialu jest śliczna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones