Kayah

Katarzyna Szczot

5,6
179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kayah

Czytając te bezmózgie komentarze, gdzie porównuje się ją do jakiś tam Dod i innych
gwiazdek, nie chce się wierzyć, że tacy "znawcy" w ogóle mogą samodzielnie
funkcjonować... Przecież to śmierdzi pełnym niedorozwojem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Decepticon

Kayah to najlepsza polska wokalistka. Pisząc takie bzdety wystawiasz sobie opinię - kompletnego braku gustu muzycznego. Amy Mcdonald i Shakirą itd., nie zrobiłeś -aś na mnie żadnego wrażenia. Jak chcesz się mądrzyć w tej dziedzine to radzę sięgnąć po wyższą pólkę wokalistek (np. Chaka Khan, Dionne Warwick, Shirley Bassey, Randy Crawford i wiele wiele innych). A pisanie, że "ale ma spaczony gust, brak klasy i wyczucia stylu, jest brzydka i nie nagrała żadnego fajnego kawałka." świadczy o Twojej pełnej ignorancji braku wrażliwości muzycznej.

Corderosa

Jesteś ogromnie w błędzie, to pseudoartystka która promują na siłę jej znajomi a teraz kupiła sobie młodego chłopczyka którego sama promuje w zamian za seks i pokazanie się w towarzystwie młodego byczka. A to zwykły uliczny grajek z którego zrobiła jakąś pożal się boże gwiazdę, czy tak postępuje artystka która chce żeby ją szanowano?

Corderosa

panienko ! Nie kompromituj się !

użytkownik usunięty
Corderosa

Bzduuuuuuuura!!!!!!!!!

Corderosa

kompletny debilizm !

p89

Kompletnym debilizmem jest Wasze podejście do zdolnych wokalistek, których jest niewiele w naszym kraju.
Bez odbioru. Zamykam wątek.

Corderosa

zamknąć to sobie możesz np. drzwi do łazienki. A swoją drogą trzeba mieć wypaczony gust żeby tę szansonistę uważać za kogoś wyjątkowego !

Corderosa

Nie przepadam za tą artystką, ale bardzo doceniam jej wokal. Również uważam jej głos za jeden z lepszych, denerwuje mnie tylko sposób jego wykorzystania, jakieś takie zmanierowanie, nie wiem jak to nazwać. Na pewno nie ma co do niej porównywać jakiś tam Dod elektrod itp.

Corderosa

Za to wygląda jak facet ubrany w babskie ciuchy . Tranwescyta ogółem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones