Kazimierz Witkiewicz

8,2
1 704 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kazimierz Witkiewicz

Zwłaszcza jako Francesco Rovanelli. Bardzo przekonujący. Zdziwiłam się, ze to nie prawdziwy Włoch. Szkoda, ze ostatnio w ogóle go nie widać w filmach. Czy grywa w jakimś teatrze, czy w ogóle wycofał się z zawodu?

senseeko

ja go kojarze tylko z tej roli, byl rewelacyjny. podejrzewam ze grał w teatrze dużo.

senseeko

ja również nie mogę uwierzyć,że to nie włoch. italiano perfecto!

bluebell_4

Miłośnicy Teatru TV pamiętają go zapewne jako rewelacyjnego doktora Solfernusa z kultowego spektaklu "Zapomniany diabeł".

amsonia

Albo jako gen. Sikorskiego w "Do krwi ostatniej" - twarz do roli idealna.

amsonia

Zastanawiam się czemu na filmwebie nie ma sztuk teatralnych?? A są programy tv, chyba film i teatr są bliżej siebie niż mózgotrzepy nie wnoszące nic sensownego.

senseeko

A mnie, jak oglądałem ten film (znakomity skądinnąd) przez cały czas wydawało się, że to prawdziwy Włoch z krwi i kości - nawet urodę wydawał mi się mieć taką jakby włoską w tym filmie :)

senseeko

Bardzo przekonywujący jako włoch w filmie Nie lubię poniedziałku, tak bardzo przekonywujący że dopiero dziś przeczytałem kto grał Francesco Rovanellego i zaskoczyło mnie że to polak ! :)))
A tyle razy widziałem ten film i go lubię bardzo.

Andy400

Co wy z tym Rovanelli...z 5 osób tak napisało w różnych wątkach. Rovanelli to był piłkarz włoski.Ten bohater to Francesko Romanelli

Whisky12

Ravanelliego chciałeś powiedzieć (włoski piłkarz).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones