Kelly Rowan

6,9
971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Rowan

10 wątków, żadnej nagrody, żadnego znanego filmu i 26 miejcie w rankingu topu wszech-czasów aktorek!!?!??!?!? oszustwo!!!!!

ana_ax

Co ma ilość wątków do talentu aktora?

Anaissa

świadczy o zainteresowaniu użytkowników.
pozycja w rankingu najlepszych aktorów, to nie jest ranking realnego talentu aktora, tylko popularności na filmwebie, jak ktoś jest lubiany i się podoba, ludzie go komentują i ma dużo wątków
tu wygląda, że ta osoba została wypromowana przez jakieś sztuczne zdublowane konta, bo nikt się nią nie interesuje

zobacz na inne osoby w rankingu, większość ma proporcjonalną ilość wątków

zresztą widzę że ta osoba już spadła do 98 pozycji, jak to pisałam miesiąc temu była na 28 miejscu, a kto to jest?? ja ją widziałam w 1 filmie tylko, a widziałam setki filmów, naprawdę dużo oglądam

aktualnie na 28 pozycji jest Dakota z 336 watkami, na 26 jest Keira z 670 wątkami, jak osoba z dziesięcioma wątkami mogła dojść na 28 pozycję?? tylko przez jakieś internetowe oszustwo
aktorki z niższymi pozycjami mają po 100 i więcej wątków
jest jeszcze kilka podobnych do tej nieznanych twarzy na wysokich pozycjach, oczywiste oszustwo i brak moderowania i administrowania portalem, zakładanie podwójnych kont bez przeszkód.

ana_ax

Ona ma 238 miejsce ;) I nie jest wcale taką złą aktorką. Ludzie ją docenili i tyle a naprawdę ilość statuetek nie świadczy aż tak o miejscu :)

Belfegor6

bo teraz ma zasłużone 238 miejsce, kiedy pisałam ten wątek miała 28- tak jak napisałam, i to było jakieś nieporozumienie w sąsiedztwie innych znanych i zasłużonych gwiazd i powyżej wielu mega gwizd, ze tak je określę:)

ana_ax

Mogłam sprawdzić datę kiedy napisałaś to. Przepraszam :)

Belfegor6

nie ma za co:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones