Kelly Rowan

6,9
973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Rowan

Spoko, b. ładna, dobrze się tryma, a zauwazyliscie te dwie wielgachne żyły na jej czole? Dzisiaj widziałam to w "the O.C.", wchodzę tutaj i znowu one ;p

xsydney

tez to zauwazylam.. obrzydliwe, ale moze ona jest na cos chora ;|

Gryzio

w sumie nie wydaje mi się, by to była jakaś choroba, ot, taki mały "defekt kosmetyczny". Jadnak nawet takie gwiazdki nie sa nieskazitelne i nie wszystko da sie ukryć

xsydney

Nie wiem dlaczego, ale przez stwierdzenie "wielgachne żyły" nie mogę się przestać śmiać:D Oczywiście w pozytywnym stopniu:D Fajnie to brzmi:D

xsydney

no wybacz ale ja mam 34 lata i też mam takie kości...bo to nie żyły tylko kość...Kelly poprostu jest za chuda...przejedź się po czole, ty też masz taką kość tylko niewidać...

proof_3

tez jestem chuda, tej kości mi akurat nie widac ;). aloe nie zaprzeczam że to kość. mimo to uważam, że bardzo ładna z niej kobietA

xsydney

Julia Roberts tez to ma:) I obie są piękne, obie bardzo lubie;p

użytkownik usunięty
proof_3

Kość? o_O E nie, raczej żyły...Julia Roberts też tak ma i wiele ludzi. Najczęściej są widoczne przy śmiechu/.

użytkownik usunięty

ja zauważyłam że ma dwie małe rozchodzące się na boki piłki pod skóra w miejscu piersi

xsydney

No fajna lolitka, ma fascynujące oczy...węża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones