Ken Jeong

Kendrick Kang-Joh Jeong

7,7
11 587 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ken Jeong

Mam nadzieje ze wielkosc jego czlonka w Kac Vegas 2 to - "fotomontaz" bo az mi sie zal zrobilo :P

Donatellooo

A widziałeś w 1?
tam juz nic nie bylo :D

Donatellooo

nie dziwcie się, przecież to azjata :D

Donatellooo

spokojnie do 3 części mu urośnie:)

lukaslion

będzie 3 część?:D

Kattheriine

ta, jak sie Alan hajtnie :PP

Anakin_Skywalker

tylko to napewno musio być po pijaku bo na trzeżwo by go żadna nie wzieła :D

użytkownik usunięty
Kattheriine

Kogo obchodzi kontynuacja tego gniota?

lukaslion

Czy wie ktoś czy fiutek tego calego Kena Jeong ma tylko jeden centymetr dlugości czy to byla tylko jakaś komputerowa przeróbka ???

lukaslion

Nie urosl niestety..

Donatellooo

haha no troche żal, ale azjatki z reguły to drobne kobitki więc pewnie to wszystko do siebie pasuje... jak to w naturze :D

Donatellooo

3 część będzie. już jest potwierdzona. premiera ( z tego co wiem ) będzie 24 maja 2013. na szczęście obsada będzie ta sama :D

Donatellooo

moj drogi ,nie oczekuj od chudego facet co ma 1 .66 wzrostu duzego penisa....w polsce jest to samo ...

Justyna_0288

Ale Polska jest w czołówce świata jeśli chodzi o wzrost mężczyzn, więc?

600795621

dziwne,same kurduple po ulicach chodzą

Justyna_0288

zresztą nie napisałam nic o wiekszosci, tylko,ze
w Polsce jak meżczyzni sa niscy tez nie maja sie czym pochwalic

Justyna_0288

Widzisz to co chcesz widzieć, albo z jakiegoś powodu same kurduple Ci się trafiają, do tego ułomne, z małymi wackami (ponoć nie ma relacji między wzrostem a rozmiarami penisa). Nazywam ich ułomnymi, bo jak ze wszystkim, tutaj najpewniej też przekrój społeczeństwa może być scharakteryzowany przez rozkład Gaussa.

google: male average height by country
Polska wychodzi na 14-tym miejscu wg jednej ze stron averageheight.co, 1.785m przec.
Wikipedia ma ładną obszerną tabelkę, ale jest w niej po kilka wyników dla jednego kraju, z podziałem na grupy wiekowe, do tego oprócz measured są też self-reported i estimates, ciężko to ułożyć ładnie.

Moim nieskromnym zdaniem ktoś, kto, jak mniemam, empirycznie wywiedział się o penisach tak dużo, by się o nich zdecydowanie wypowiadać ;) powinien też być już raczej w takim wieku, by orientować się jako tako w powiedzmy etnografii i wiedzieć, że Polacy, jako biali Europejczycy, muszą być w ścisłej czołówce świata jeśli chodzi o wzrost, zupełnie odmiennie od chociażby ludzi pochodzących ze wschodniej Azji, którzy okupują drugi koniec spektrum.
Wybierzesz się kiedyś za granicę, zwłaszcza do jakichś mniej homogenicznych państw, to zobaczysz prawdziwych kurdupli. No chyba, że już miałaś okazję albo nawet szereg, ale znowu - jakimś sposobem widziałaś to, co chciałaś widzieć.

600795621

ponoc nie ma relacji- ja jako kobieta moge stwierdzic ze jest :)

po pierwsze z tego belkotu co napisałes musze wyprostowac co niego :)
- nie napisałam ,ze trafiaja mi sie kurduple czyli jak mi sie wydaje uwazasz, ze chodzę z takimi , po prostu mam znajomych, rodzine, widze facetów na ulicach, tez obcych- nie musze ich znac - a wiekszosc z nich nie sa wysocy
- nie napisałam takze ,ze spałam TYLKO z niskimi facetami i tylo tacy mi sie trafiaja, z małymi wackami(zreszta jezeli dl aciebie 1,78 m to niezły wzrost) ,moje kolezanki moga to potwierdzic co mówie,ze niscy mezczyzni nie maja za duzych ,zresztą na pewnych filmach tez widac co nie co ;) Moj mężczyzna ma 1,91 m ,wiec wiem co mówie

1,78 m to dla ciebie jakas dobra srednia???bo dla mnie to raczej niski facet...
nie wypowiadam sie tak bo widziałam kazdego faceta niskiego i wiem co ma w spodniach ,ale nie powiesz mi ,ze polak mierzacy 1,66 cm ma 20 cm penisa
ludzie z Azji sa na koncu stawki ..dlaczego???bo tam pełno niskich mężczyzn,nie trzeba tam byc zeby wiedziec, tam srednio facet ma 1,75 m...byłam w hiszpani, włoszech -tez pelno niskich mezczyzn, nizszych od polaków ,zadbanych ,tak, bardzo zwłaszcza hiszpanie ale maluścy, za ta pełno dragali widziałam w szwecji i norwegii ,a pewnie oni maja sie czym pochwalic ;)

Justyna_0288

Nie wiem czemu moja wypowiedź to dla Ciebie "bełkot". Nie ma znaczenia jaka średnia jest dobra "dla mnie", bo będąc olbrzymem lub kurduplem mógłbym mieć na to skrzywione spojrzenie. Liczy się to, jak się to relatywnie przedstawia w ludzkim świecie. Skoro 1.785m to 14sty wynik na globie (z ok. 200 krajów), 1) Holandia 1.838m , 5) Chorwacja 1.805, 10) Słowacja 1.794, to znaczy to, że 1.785 to nie dobry, ale b. dobry wynik. A w Azji Wschodniej mężczyźni nie mają średnio 1.75m:
-Indonezja 1.58m
-Filipiny 1.619m
-Wietnam 1.621m
-Kambodża 1.625m
(tylko Korea Płd. WYRAŹNIE przebija barierę 170cm średniego wzrostu, jeśli dobrze widzę). Zachęcam jeszcze raz do wpisania podanej wyżej frazy w google.

Jeśli jednak chodzi o subiektywne spojrzenie, to z mojej perspektywy mając 192cm wzrostu w Polsce, na Górnym Śląsku**, czuję się wysoki, i tylko tyle. Musiałyby mnie otaczać same kobiety i starsze pokolenia (40-50 plus lat, źle odżywione za komuny), żebym czuł się olbrzymem, a tak to co rusz na ulicy mijają mnie osoby m/w mojego wzrostu. Za to w USA, w których mieszkałem kilka lat, czułem się olbrzymem na każdym kroku, tam nawet biali są niżsi (może fatalna, pusta dieta), nie mówiąc o innych, ciężko było znaleźć kobietę, z którą można by chodzić trzymając się za dłonie, nie zmuszając dziewczyny do niewygodnego jej wyginania, lub nie garbiąc się. Podobnie np. we wspomnianej przez Ciebie Hiszpanii, z tym że tam byłem tylko na wakacjach. Skandynawii nie odwiedzałem, ale - po części - to co piszesz znajduje potwierdzenie w statystykach:
-Dania 1.826m
-Norwegia 1.824m
-Islandia 1.798m
Za to Finlandia i Szwecja nieco mniej niż Polska ;)


Podsumowując więc, w Polsce "same kurduple po ulicach" nie chodzą. Być może masz wygórowane, nienaturalne oczekiwania albo jak już pisałem, z jakiegoś powodu, np. uprzedzenie, widzisz to, co chcesz widzieć.

**może to też kwestia Twojego regionu/ów, w których przebywałaś, dobrym przykładem będą w Europie Alpy Dynarskie (najwyżsi ludzie na świecie), które średnią wzrostu górują nad resztą krajów byłej Jugosławii.

Justyna_0288

Justyna ty jesteś taka tępa czy tylko udajesz?Idąc twoim twoim tokiem "myślenia" to wielkość piersi u kobiet ma związek ze wzrostem?Głębokość pochwy?Rozmiar jajników?Itd...

harry123_fw

nie jestem tepa, tylko doswiadczona polaczku ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Justyna_0288

Justyna, dobrze wiesz, a przynajmniej powinnaś, że krótki penis typu 10-12 cm, a mikropenis, który widać u pana Chow, to zupełnie dwie różne sprawy i nie można tego porównywać. Twoje doświadczenie tak naprawdę musi być marne - bo po pierwsze wysokość mężczyzny nijak ma się do długości jego pena, a po drugie wyraźny jest jakiś twój uraz seksualno-psychiczny spowodowany tym, że twój partner miał małego i nie mógł zaspokoić twojego rozczapierzonego wiadra.

Wolfgang1984

ojc zabolało?uraz seksualno psychiczny, moj partner mial malego, rozczapierzone wiadro...jeszcze coś/?bo chetnie sie posmiejemy

Justyna_0288

Nie, to już wszystko - trafiłem w punkt, co? Myślę, że się nie śmiejesz... Trzeba być idiotką, żeby wzrost mężczyzny uzależniać od długości penisa.

Wolfgang1984

Ta Justyna to albo troll albo po prostu szlauch...

Justyna_0288

Bu ha ha. "Doświadczona". Dawno się tak nie uśmiałem. Bełkot niedowartościowanej gimnazjalistki.
Renata przestań pie..olić i wyjdź z psem zanim ojciec wrócici.
Doświadczona, bu ha ha.

Justyna_0288

Ile ty masz lat...?!

Donatellooo

To na bank fotomontaż. Musieli go powiększyć xD

użytkownik usunięty
Donatellooo

odpowiedź na youtube pod tytułem "Is Mr Chows penis real?" ;-)

awwwwwwwwwww szkoda :D

tellmesomething

no co szkoda ? :P przecież mówi że jest prawdziwy :P

steepien

Łałł ..... najmniejszy fiutek świata......."chyba" :D

steepien

Co On tam mówi ?

Donatellooo

ważne jak go używasz,zrobił bliźniaki więc chyba dobrze

CelineMarie

" Zrobił "? Spłodził. Poza tym to żaden wyczyn, o ile nie strzela się " ślepakami ". ;) Fujara czasem w ogóle nie jest potrzebna, wystarczy strzykawka. ;) Chodzi tu raczej o zadowolenie kobiety, takim fistaszkiem, to nawet przy misjonarzu, nie połaskocze jej w punkt G.

hitman4334

hehehe znawca tematu ;) ;)

Donatellooo

Co ja napisałem, ale byłem głupi. Przepraszam za tę wypowiedź.

hitman4334

No niestety miałeś rację, więc to kajanie się jest raczej bez sensu. Facet z mikropenisem może mieć dzieci, ale niestety nie ma mowy o zaspokojeniu kobiety.

Donatellooo

Poczekaj z minutę po napisach to będzie ci go żal dalej:).

Donatellooo

niesamowite ze sie wypowiadam w tym temacie :ma małego bo azjaci maja mniejsze , kiedys kupiłem kondomy w japonii i starczyły na pół fjuta , a nie mam jakiegos wielkiego.
dlaczego piszę na foeum filmowym o wielkosci jarosławów

bennyblanco

Z tym, że pan Chow nie ma małego, tylko ma mikropenis - to dwie różne sprawy.

Donatellooo

Niestety ma mikro penisa , o dziwo widocznie Jego żonie to nie przeszkadza. Nie zawsze niski facet ma małego penisa a wysoki dużego. Mój były grał w kosza miał ponad 195 cm a penisa miał małego.

Monikaslask

Wystarczy że ma zajebisty charakter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones