Kenny Wormald

Kenneth Wormald

7,9
923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kenny Wormald

ale wcale nie za umiejętności aktorskie (bo w żadnym filmie go nie widziałam, więc nie mogę oceniać) ale za to jak dobrym jest tancerzem ;]

AleXi

tancerz genialny !!!!
w center satge 2 - aktor całkiem niezły ;)

Golden_Rose

też się zgadzam że w "center stage turn it up" grał i tańczył świetnie!! :)

paula_93

Dokładnie tak! : )
Szczególnie podobał mi się finałowy występ w filmie "Światła sceny: chwytaj szansę, w którym tańczył z Rachele Brooke Smith .
Po prostu Rewelacja!

AleXi

a co ma piernik do wiatraka? Jak można oceniać aktorów na stronie o filmach za to, że są dobrymi tancerzami? To zaraz ja dam Robertowi Deniro 1/10, bo słabo gra w golfa

Dziarski93

po prostu on gra glownie role taneczne wiec to jednak do siebie nawiazuje;/ w swiatlach sceny i footloose dal czadu i jest ekstra:D

Dulce_Art

ale osoba, do której to pisałem napisała, że nie za umiejętności aktorskie, bo nawet żadnego filmu z nim nie widziała, a to robi różnice. Rozumiem, żeby np Channing Tatum dostawał takie noty, bo on oprócz tańca jest też aktorem z prawdziwego zdarzenia i za taniec można dać mu np dodatkową gwiazdkę, ale na pewno nie 10 dodatkowych gwiazdek

Dziarski93

"Channing Tatum dostawał takie noty, bo on oprócz tańca jest też aktorem z prawdziwego zdarzenia"- żartujesz, prawda?
Co prawda widziałam z nim dopiero 5 tytułów, ale jego mimika twarzy jest jeszcze gorsza niż u Kristen Stewart, a to juz osiągnięcie... z pokazywaniem emocji bez użycia twarzy też nie za dobrze... zasadniczo na ekran wchodzi niezła klata i jaka taka twarz:P dobrze, że chociaż tańczyć umie bo nie byłoby go za co ocenić...

Lili89

w 21 Jump Street był naprawdę dobry, nie każdy by podobał tej roli. Nie mówię, że jest jakimś wybitnym aktorem, ale jego filmografia ma o wiele więcej do zaoferowania niż filmografia Kennego Wormalda i to jest fakt
i na pewno jest lepszy niż Stewart :P

AleXi

Tancerz wybitny, dlatego został zauważony przez Timberlake'a, a zgrą dopiero zaczyna, więc się dopiero uczy ;) Filmy z nim są przyjemne, a jeszcze jak tańczy... :D Nie można nie oglądnąć ;)

SonneSRK

Wczoraj z nalazłam 3 część Center Stage: On Pointe. Świetny. Kenny gra tam nauczyciela, natomiast główną postacią jest Bella siostra Kate. Można zobaczyć trochę scen tańca Kenny'm, ale film sam w sobie bardzo mi się podobał. Więcej tam tańca współczesnego, niż baletu bo akademia zmienia profil, a raczej nie sama akademia tylko grupa taneczna która działa pod akademią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones