Kentaro Miura

8,9
17 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Kentaro Miura

Z dużym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Kentaro Miury, autora znakomitej mangi pod tytułem "Berserk". Żegnamy wspaniałego człowieka.
Cześć Jego Pamięci.

użytkownik usunięty
OfcKD637

RIP... Filmweb mógłby chociaż podać info o Jego odejściu, a nie, człowiek przypadkiem dowiaduje się z Youtube...

Zgadzam się. Nadal Filmweb nie zmienił jego życiorysu , a co gorsza nie dał żadnego nagłówku, informacji na stronie głównej. Rozumiem, że nie każdy go zna, ale bez przesady. Kentaro stworzył, urozmaicił dark fantasy. Był on inspiracją wielu filmów, gier, książek. Miał dużą rolę w popkulturze, a Filmweb nawet nie zrobił artykułu o jego śmierci.

użytkownik usunięty
OfcKD637

Bo oni wola pisać artykuły pt. Kto kogo molestowal i takie tam, zamiast dać tak ważną wiadomość - Miura był przecież bardzo znany i ceniony na całym świecie

OfcKD637

Odnośnie tworzenia treści na FW to są one na tym portalu rozdzielone. Artykuły są pisane przez redakcję portalu. Jak działa redakcja FW to nie mam pojęcia i myślę że oni również. Na pewno powinni byli zamieścić informację odnośnie śmierci tak znanego autora, lecz tego nie zrobili. Z resztą inne duże portale też tego nie uczyniły.
Drugą sprawą odnośnie tworzenia treści są wszelkie dane które widzicie na stronach filmów i osób filmu - są one uzupełniane przez zwykłych użytkowników portalu. Więc jeśli brakuje gdzieś jakiejś informacji to można ją dodać samemu (na dole strony jest przycisk "lista elementów do edycji"). W przypadku informacji o śmierci jakiejś osoby można też poprosić na forum portalu o spriorytetyzowanie i weryfikację takiej kontrybucji w przyspieszonym tempie. Wówczas zmiana widoczna jest następnego dnia.

OfcKD637

Właśnie się dowiedziałem i jestem załamany. RIP Kentaro Miura

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones