Keri Russell

Keri Lynn Russell

7,3
7 017 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keri Russell

nadaje się do tej roli, jak nikt inny. Szkoda tylko, że uganiała się za Benem a odrzuciała Noela, (trudno taki scenariusz)...........

jas_jola

aha, też żałowałam, że łaziła za tym bubkiem Benem, a Noela miała gdzieś. taki fajny facet :)))

ziena

jezeli o mnie chodzi to wolalam Bena. Noel byl nudny i zasadniczy jakis taki.
lubilam serial, ale sposob bycia Felicity czasem mnie denerwowal. Zachowywala sie czasem egoistycznie i jakby miala 15 lat. Taka "amerykanska" rzeczywistosc uniwersytetowa.

meeem

widocznie nie lubisz stabilnego życia, wolisz żeby cię robiono w bambuko

jas_jola

Ja uważam że dobrze że chciała być z Benem, (wolałam Bena od Noela) w końcu kochała go naprawdę skoro przetrwało to uczucie aż cztery serie. Z miłością i scenariuszem serialu nie wygrasz....

Domi_Nique

A ja uważam, że zachowywała się jak na swój wiek bardzo "dorosło". Było wiele sytuacji, gdzie ja bym już dawno spakowała manatki i schowała się w mysią dziurę, a Felicity nie zważała na wstyd i porażki- dążyła dalej do celu.

jas_jola

Podobno Keri była z "Benem" również prywatnie...tak słyszałam, ale nie wiem, czy to prawda:) Noel a i owszem był ustatkowany i taki rozważny...ale to Ben miał to "coś", dziewczyny podobno lubią bad boy`ów :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones