Kevin BaconI

Kevin Norwood Bacon

8,0
29 771 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Bacon

... Pana Willem'a Dafoe, albo i na odwrót. Co o tym myślicie?

lowriderpl

Absolutnie ;p Wgl nie dostrzegam nawet minimum podobieństwa

użytkownik usunięty
Vanillia

Właśnie że podobni są jak cholera.

Nie potrafię odróżnić jednego od drugiego i zawsze mi się myliło który gra w jakim filmie. Dla przykładu byłem pewien, że to Bacon gra w "Plutonie", a Defoe w "Rzece Tajemnic". nie wiem cały czas który grał w speed i zaraz specjalnie zajrzę i zobaczę sobie.

lowriderpl

Ja tak samo. Zero podobienstwa

lowriderpl

Myles Kennedy z Alter Bridge i Kevin Bacon. Podobieństwo idealne :D

Hurokan

własnie go chciałam dać jako przykład podobieństwa :D Ja ich kiedyś pomyliłam.. Pierwszy film oglądałam z Kevinem dawno temu, to od razu sobie pomyślałam: Przecież to ten z Alter Bridge hahah

lowriderpl

Bardziej do Ethana Hawke, albo Ethan do Kevina. Wyglądają jak bracia :)

lowriderpl

Może troszeczkę jest podobny, jednak William Dafoe jest lepszym aktorem i mimo jakiejś takiej zniewieściałości w urodzie jest bardziej męski od Kevina.

KarinaZZ

Wg mnie nie podobny, ale to chyba jest bardzo subiektywne.Wg mnie młody Marlon Brando, Paul Newman i Rutger Hauer są do siebie podobni, a Mel Gibson do Steve-a McQueen - a, ale inni nie muszą widzieć tego podobieństwa. Za to uważam, że wcale nie jest gorszy od Willem -a Defoe. Zależy jakie się z nimi filmy ogląda.

:0 Ethan Hawke ? Nie... raczej nie. No cóż, jak wcześniej napisałam, to kto kogo nam przypomina, jest bardzo subiektywne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones