Kevin RankinI

6,7
2 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Rankin

Dziwie się ze jeszcze nikt nie wstawił tutaj posta. Znam go z Breaking Bad gdzie gra małą epizodyczną rolę w której prawie nic nie mówi, i z Pawn Shop Chronicles i tam pokazał klase, sceny z nim wywoływały u mnie atak śmiechu. Mam nadzieje ze się jeszcze wybije :)

BeatPrem

Zgadam się! Oglądam właśnie "Friday night lights", Rankin wciela się tam w postać na wózku i muszę przyznać, że jest świetnym aktorem!

BeatPrem

Właśnie oglądam 5 sezon breaking bad i trafiłem na tego gościa. Ogólnie widziałem go w trzech filmach/ serialach. Breaking Bad, Pawn Shop Chronicles i Justified. We wszystkich gra nazistę. Szczerze mówiąc jak zobaczyłem jego swastykę na szyi w BB i skojarzyłem, że w Pawn shop chronicles też miał swastykę na szyi (nie pamiętam jak było w Justified), to przeszło mi przez myśl, że może faktycznie jako osoba prywatna ma wytatuowaną swastykę i dlatego dostaje role nazistów :P Ale sprawdziłem jego galerie na FW oraz filmografię (a także zauważylem ze Kronikach Lombardu ma po drugiej przeciwnej stronie niż w BB), więc już mam pewność, że to normalny gość, którego lubią charakteryzować na naziola :) I akurat taki zbieg okoliczności, że trafiłem tylko na filmy gdzie miał taką rolę a nie inną :)

Pijany_Mistrz

Wszedłem tutaj po obejrzeniu Kronik Lombardu w tej samej sprawie(swastyki) pamiętam go z Breaking bad i też myślałem ze to prawdziwa dziara.Dzięki za info.

firsthh

W Lucyferze też świetnie zagrał, dlatego tu jestem żeby zobaczyć kto zacz:)

Pijany_Mistrz

Na ręce tez miał swastykę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones