Kiefer Sutherland

Kiefer William Frederick Dempsey George Rufus Sutherland

7,6
13 598 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kiefer Sutherland

Jego romans z małym ekranem jest wyjątkowo udany, najpierw udane "24 godziny", a teraz "Touch".

Mowiacy_do_reki

Żadnego nie widziałam, ale na dużym ekranie też daje radę.

goslawa25

Szkoda, że go tak mało, bo rzeczywiście jest to aktor nietuzinkowy, ale dzisiaj trzeba mieć także popularność.

Mowiacy_do_reki

W Ameryce jest popularny. Do Polski dociera po prostu wyselekcjonowany chlam :P

koza_2

Ale w telewizji, a nie w kinie.

Mowiacy_do_reki

Przez wiele lat siedział w "24" godzinach. Więc nie miał czasu po prostu, a teraz "Touch". Spójrz na filmografie przed 2001 rokiem.. Grywa czasem w 4 filmach rocznie i ma na koncie z tych znanych. Młode Strzelby, Trzej Muszkieterowie czy Linie Życia.Ale prawdziwą sławę przyniósł mu Jack Bauer :).
No i chyba najważniejsze jest to że facet ma problemy alkoholowe oraz prawne.

koza_2

Napisz coś, czegoś nie wiem. To rozmawiamy o przeszłości czy teraźniejszości?

Mowiacy_do_reki

nie sprecyzowałeś więc uogólniłem do teraźniejszości i przeszłości i przyszłości :P. Skoro wiesz to wiesz również że seriale przeżywają ostatnio "wiek świetlności" w ameryce i są równie popularne jak i filmy. Touch ma około 13 h oglądania i kompanie reklamową która dotarła nawet do Polski ,to mało? a Brad Pitt i Andzelina Jolie ile mają w tym roku godzin filmu nakręconego ? Po prostu wybrał serial a nie film. Stąd tak mało go w kinie..

koza_2

Co za ekspert, aż ciężko dyskutować.

Mowiacy_do_reki

się nie ma życia towarzyskiego to się wie takie bzdury... hehe

A na serio to po prostu obserwuje to wszysko od dłuzszego czasu i takie wnioski wyciągnąłem. Nie znaczy to że jestem nieomylnym ekspertem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones