Kiernan Shipka

Kiernan Brennan Shipka

7,9
5 873 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kiernan Shipka

W Sabrinie widzę cały czas Emmę :o

Repulsion

Miałem to samo odczucie przez cały sezon, jest do niej nieziemsko podobna, zwłaszcza z części 3-5. Ale talent aktorski ma naprawdę dobry co pokazała w Sabrinie. Aż chce się oglądać.

Repulsion

Piąteczka, też się nie mogę wyzbyć wrażenia, że widzę Emmę Watson!

Repulsion

Czekałam na ten komentarz :D Bardzo podobna do Emmy!

SilverLady

Pomyślałam to samo, po pierwszych kilku scenach z jej udziałem! Uśmiech taki sam, jak Emma ;)

Repulsion

Też to zauważyłam! i dodatkowo w wersji z dubbingiem, Sabrinie jak i Hermionie głosu użycza ta sama osoba - Joanna Kudelska

La_Notte

Nie, Kudelska użycza tu głosu, ale nie Sabrinie, tylko Prudence.

Repulsion

I wiecie co, bo nie chciałbym tego porównywać aż tak - je porównywać, gdyż lubię Emme, ale Kiernan Shipka jest fajniejsza :) Te uśmiechy mają bardzo podobne, ale w tym Shipki jest więcej radości :)) no i chyba też ona sama jest lub przynajmniej wydaje się być osobą bardziej zwariowaną, bardziej otwartą, jakoś bardziej spontaniczną i nie wiem jeszcze, jakby to ująć :) W roli Sabriny świetna! :)

Repulsion

Boże, ludzie :O
Gdzie wy niby widzicie to podobieństwo????

jelly_raspberry

Chyba tylko z brwi są podobne.

Repulsion

Ja też od początku widziałam w niej Emmę - szczególnie w sposobie jaki układa usta podczas uśmiechu, mówienia, czy jak je zaciska gdy pokazuje zdenerwowanie.

Repulsion

Jest mega podobna ! Ta mimika, usta, twarz jak siostry ! Hahahah taka Hermiona :D

Repulsion

Równie podobna do Emmy, co Samuel L. Jackson.

Repulsion

Tez mi ją przypomina ale nie w Sabrinie ale w "cisza"

Repulsion

A mi się kojarzy z Emmą Roberts

Repulsion

no mam podobnie, kurde ciezko sie teraz zdecydwac ktora ubóstwiac, ciul stawiam na mlodsza:D

Repulsion

Identyczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones