Kim Kardashian

Kimberly Noel Kardashian

5,6
570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Kardashian

Ale jedno trzeba przyznać: ciało ma zniewalające, jej uroda to istny cud natury i aż krew szybciej krąży, gdy się na nią
patrzy. Jest po prostu boska !
Każdy zdrowy facet ogarnia temat :-)

Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

Hahahhah! Z tym cudem natury to przywaliłeś jak łysy warkoczem o parapet.:P
Wracając do tematu - Kim to sylikonowy pasztet. Jej stara jest 100 razy ładniejsza.

użytkownik usunięty

I co z tego, że silikon? Kim jest nieziemska i Twoje pierdy tego nie zmienią. Z szacuneczkiem :P

Masz bardzo specyficzny gust.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Dlaczego tak uważasz?

Ponieważ urodę ma strasznie sztuczną nie widzę tutaj nic związanego z naturą, owszem, ładna by była gdyby nie przesadziła z botoxem i podobnymi sprawami, teraz jej twarz przypomina jak by była zrobiona z wosku. Co do ciała...hm...faceci podno lubią kobiece kształty, ale aż takie ? tę sylwetkę co ma Kardiashian jest po prostu karykaturalna, można być kobiecą, ale nie aż z taką dupą, znam wiele akotrek któe są bardziej kobiece niż Kardashian, ale nie mają takie pupy to nie wygląda fajnie i nie wiem czym się tu zachwycać . ;)

użytkownik usunięty
Robaczek_12

No widzisz, ja bardzo lubię naturalne, niczym nie wzbogacone kobiece piękno ale też nie pogardzę tymi botoxami i silikonami. Musi mieć kobieta to coś a Kim to ma, przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Duże pupy są śliczne ale to mój gust, nie wiem może jest coś nie tak jak trzeba ? xD

" ja bardzo lubię naturalne, niczym nie wzbogacone kobiece piękno ale też nie pogardzę tymi botoxami i silikonami." i o to mi chodziło, masz bardzo specyficzny gust.
Nicki Minaj jak i Kim Kardashian nie tyle co mają duże pupy one mają je wielkie ! no ale to twój gust mi jako kobiecie zawsze się wydawało, że to te proporcjonalne pupy do wagi i wzrostu są najlepsze + do tego najlepiej jak by była wysportowana a tu co słyszę ? że wielkie dupy które są efektem niezdrowego trybu życia + jakieś powiązania genetyczne, są najlepsze ;D

użytkownik usunięty
Robaczek_12

No widzisz, każdy facet jest inny ale te utarte stereotypy to można wyrzucić do kosza na śmieci. Ja już je dawno wyrzuciłem i czuję się naprawdę dobrze, ponieważ lepiej jest być zawsze sobą niż udawać kogoś innego i robić z siebie błazna.

W sumie to dobrze, że jeszcze ktoś idze moim "stereotypem" i się komuś podobam hehe może to niekoniecznie zasługa pupy ;D ale myślę że gdybym miała taką jak Kardashan to by już tylko ci nieliczni ze specyficznym gustem się oglądali hehe ;D

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Hmm, no na pewno jesteś piękną kobietą. Tak mi się wydaję w sumie :-)
Ale tak w ogóle to nie ma brzydkich dziewcząt... .

Z każdej kobiety można wydobyć piękno ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones