Kim Kardashian

Kimberly Noel Kardashian

5,6
572 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Kardashian

ciekawi mnie jaka to jest rasa - arabska czy latynoska czy może inna jeszcze. i jak nazwać prawidłowo mieszańca rasy murzyńskiej i jak wyżej latynoskiej lub arabskiej lub jeszcze innej ->
arabska jest biała, nie wiem czy latynoska też, tak przypuszczam. więc mieszaniec arabsko - murzyński byłby mulatem, a latynosko murzyński?
swoją drogą na pewno są jakieś "podgatunki" bo wynik z murzyna i europejczyka z północy na pewno byłby jaśniejszy niż wynik murzyna i europejczyka południowca czy też araba.
a co jeśli ona już nie jest czystej rasy, tylko już jest mieszańcem?
pogubiłem się trochę jak ktoś się zna niech się wypowie

uFGoogle

Nie wiem o co Ci chodzi. Kim Kardashian ma ormiańskie korzenie, jest to rasa biała.

Sztuczny_rarytas

po prostu jej gęba skojarzyła mi się z arabską. gdyby ktoś mi ją pokazał na zdjęciu i kazał określić rasę, to od razu to bym odpowiedział. ormianka mówisz. pewnie masz rację, bo ta jej figura jest iście mało arabska.

uFGoogle

Nie ma takiej rasy jak arabska, aczkolwiek urodą pani Kardashian rzeczywiście wpisuje się w tamte rejony.

Sztuczny_rarytas

Bo ma korzenie Ormiańskie.. ona ma korzenie z różnych krajów ale dzięki temu jej uroda tak się skumulowała że dała niesamowite efekty...

SzymonS1

"Bo ma korzenie ormiańskie..." - po pierwsze nie piszemy przymiotników jak "ormiański", "polski", "niemiecki" z dużej litery. Po drugie, to ja pierwsza napisałam, że ma ormiańskie korzenie i temu nie zaprzeczam. Po trzecie, co do niesamowitych efektów, nie przypisywałabym ich w stu procentach samemu pochodzeniu bo chu* za przeproszeniem wie, ile ona miała operacji plastycznych. W sumie po co ja się w ogóle udzielam na forum tej Pani, średnio mnie fascynuje jej postać. Pozdrawiam...

Sztuczny_rarytas

Jak już tak pławimy się w tej naszej cudownej polszczyźnie, warto byłoby wiedzieć, że nie piszemy czegoś 'z dużej litery' tylko 'dużą literą' ;)

billie_jean4

Dziękuję bardzo za poprawkę

Sztuczny_rarytas

Nie ma sprawy :)

SzymonS1

Po czwarte - nie zaczynamy zdania od "bo".

Sztuczny_rarytas

polonistka ?

SzymonS1

To, że ktoś umie pisać po polsku nie znaczy od razu, że jest polonistką. Dziękuję za docenienie tej, widać, rzadkiej umiejętności.

Sztuczny_rarytas

prosche bardzo, umieć pisać to jedno, żenująco poprawiać innych to druga sprawa...

SzymonS1

...a żenująco pisać "prosche" (jeszcze jakoś zniemczać??) to jeszcze inna sprawa.

Sztuczny_rarytas

To było celowo tak napisane żeby Pani Profesor mogła się wykazać swoimi umiejętnościami po raz kolejny... to jeszcze inna sprawa.

SzymonS1

"Pani Profesor" właśnie kończy rozmowę z kimś kto o filmie "Zmierzch" pisze: "Arcydzieło z głęboko ukrytym przesłaniem w tle,niezwykle klimatyczny,bezpretensjonalny ,trudny w interpretacji najwybitniejszy jak się zdaję horror w historii..". I pozdrawia :)

Sztuczny_rarytas

Taka mądra i nie potrafi rozpoznać ironii ? Nie pozdrawiam. (Mam nadzieję że napisałem poprawnie).

uFGoogle

jak dla mnie to cyganka urodzona w ameryce

uFGoogle

Ona jest z pochodzenia Ormianką.
Kup sobie bilet LOTu z Okęcia do Ewywania, można trafić czasami w granicach 300-400 złotych w obie strony.
Gwarantuje że głowa Ci się odkręci.

Lasek podobnych do Kim, a nawet i ładniejszych jest w tym kraju na pęczki.
Byłem tam 2 lata temu i mało sobie głowy nie ukręciłem od widoku tamtejszych babeczek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones