Kim Raver

Kimberly Jayne Raver

6,9
1 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Raver

W sezonie 6 dołączyła do głównej obsady "Chirurgów" i postawiła znak zapytania przy związku Christiny i Owena. Pomyślałem więc, że jej nie polubię. Jednak po 2, 3 odcinkach zacząłem się zastanawiać, czy nie będzie może tak, jak z Addison w 2 sezonie. I tak też się stało - jest jedną z moich ulubionych postaci:) A co wy myślicie o Teddy?

tom_evans

Teddy również jest jedną z moich ulubionych postaci. Jest inna od reszty i to sprawia że jest świetna!
Trzymam kciuki za jej sprawy sercowe. ;d

tom_evans

Ja tam ją od początku polubiłam. Od pierwszego odcinka była świetna, niezakompleksiona jak poprzedni kardio-bogowie ;) od początku uczyła Cristinę, była świetną babką i chirurgiem. A to, że była zakochana w Owenie nigdy nie sprawiło, że lubiłam ją mniej. Raczej było mi jej szkoda. Jest jedną z moich dwóch ulubionych postaci damskich, obok Cristiny. Ma świetny charakter, jest bardzo dobrym człowiekiem. Do tego jest, tak jak agao2120 wspomniała, inna niż inni. Jej relacje z Cristiną są świetne. Każdy wątek z nią jest ciekawy i świeży. Również nie mogę się doczekać aż wreszcie ułoży jej się życie prywatne ;)

googaify

No tak, ułożyło jej się :( Aż tu nagle bam! I koniec.

Aino

Nikogo z obsady tak bardzo nie polubiłem jak właśnie ją. Kibicowałem jej od samego początku, dlatego strasznie smutno mi się zrobiło, kiedy postanowiła odejść z serialu. Mam nadzieje, że pojawi się jeszcze w kilku odcinkach :)

tom_evans

Wiecie może jak nazywał się ten koleś, z którym ona kręciła? Że miała z nim wyjechać gdzieś do Niemiec czy jakoś tak, ale w końcu została w Seattle.

werka139

Dr Andrew Perkins grał go James Tupper.
Późno troche :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones