Kinga Preis

7,7
27 191 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kinga Preis

Niepowtarzalna, potrafi mnie wzruszyć i potrafi rozbawić, ,ma coś niesamowitego w sobie, co przyciąga uwagę. Komentarze typu, że jest gruba są bez sensu, muszą być aktorki, które nie są wyżyłowanymi paniami z 10 kg niedowagą. Poza tym to ma się nijak do talentu jaki ma Kinga, ona jest w stanie zagrać wszystko- a przy tym jest zupełne przekonująca..mało, która polska aktorka robi na mnie takie wrażenie jak Preis.

nati224

Zgadzam się!Jej talent aktorski czuć przy każdym filmie,jest świetna!

Liv4

Podpisuję się pod Waszymi słowami rękoma i nogami :D Kocham Kingę Preis, bo nikt tak jak Ona nie potrafi grać ani śpiewać!!!

Tristana

Świetna aktorka, to prawda.

Magdala19

Świetna aktorka charakterystyczna, taka kontynuacja linii Hanin - Celińska, a te dwie aktorki uważam za najbardziej wszechstronne i utalentowane.

nati224

Posiada niesamowity talent aktorski. Ma w sobie niezwykły dar przekonywania do siebie widza, jest prawdziwa. To piękne, bo wbrew pozorom niewielu aktorów to potrafi :D Bardzo ją cenię i lubię :-)

nati224

Zdecydowanie moja ulubiona aktorka. Nikt tak jak ona mnie nie porusza w teatrze... chapeau bas!

nati224

Najłatwiej o łzy kiedy kroi się cebulę, rozśmieszą (przynajmniej niektórych) łaskotki, głębszych wrażeń dostarczy dobra poezja. Spróbujcie pokroić cebulę i łaskotek, jestem pewien że będziecie tak samo poruszone jak grą pani Preis. Niestety nie dostarczy ona tak samo głębokich doznań jak ambitna poezja. Na razie pełni tylko tą rolę co cebula i łaskotki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones