Konrad Niewolski

4,2
1 068 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Konrad Niewolski

robi coraz gorsze filmy. Dziwię się, że ktoś mu daje pieniądze na te "superprodukcje". Ale muszą istnieć tacy "reżyserzy". Łatwiej wtedy docenić wybitnych, np. Wajdę, Wojciecha Smarzowskiego, Jerzego Hoffmana czy Kawalerowicza. To może i dobrze...

użytkownik usunięty
annowak11

heh wajda ,kawalerowicz i hofman też chłam robili ...kino sie stacza a oni razem z nim.Przykłady?Ogniem i mieczem,pan Tadeusz ,quo vadis.Dziekuje za uwagę.

ps.fanem niewolskiego nie jestem.ale prymitywne to jest ''ogniem i mieczem'' które wygląda jak adaptacja słabego komiksu.

annowak11

Widziałem wszystkie filmy Niewolskiego. Szanuje go za rewelacyjną (w moim odczuciu) „Symetrię”. Znalazło się dla niego miejsce w moich „ulubionych” ponieważ film„zagnieździł” się w moim umyślę naprawdę na długi czas. Chociaż jak dotąd można powiedzieć,że pan Niewolski jest reżyserem 2 filmów. Przykre.

Dead_Inside

Niestety od tamtego czasu nic dobrego już nie zrobił

annowak11

Dokładnie wystarczy poczytać jego prymitywne wypowiedzi, które uwłaczają inteligencji ludzkiej, przykro na to patrzeć. Niezła symetria i poza tym wielkie rozczarowanie

sofiia

Szkoda komentować wypowiedzi tego gościa

sofiia

i widać po twojej żeś lewaczek

annowak11

Wiem, że stary kotlet, ale podobny kryminalista o ile nie większy, który ostatecznie za kratki nie trafił (a powinien), teraz sprawuje ważną rolę w polskiej polityce. To może jest ok?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones