Kristen BellI

Kristen Anne Bell

7,7
13 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Bell

Nie będę się długo rozpisywał bo na długie tematy i dyskusje to jeszcze jestem trochę za głupi, ale wracając do tematu to co ja mogę na początek powiedzieć o aktorce? O ,,aktorce" nie o jej aktorstwie. No cóż uroczą jest osobą takiego uśmiechu mało kto posiada, albo chociażby urody, ale wysokiej oceny wstawiać nie zamierzam bo co jak co, ale na razie ,,Sztuką grania" się nie wykazała. Cóż odnośnie jej oceny co mogę rzec? Być może dlatego że grała odpowiednie role? Może wiele osób patrzy na nią nie mając na uwadze tego co powinien mieć każdy oceniając aktorów? Osobiście wielkiej sztuki nie pokazała i grać umie, ale by zasłużyć na ocenę 8(domyślnie według filmweb'u bardzo dobry, jeśli się nie mylę) to naprawdę pasowałoby reprezentować trochę większy poziom reprezentować, bo to plejady aktorskiej to się chyba nie nada... Krytykiem każdy jest i każdy zostać może...

Pozdrawiam.

lulek15_15

To już się robi nudne ... Załóżcie sobie jakiś temat "Dlaczego nie lubię Kristen" jak już NAPRAWDĘ musicie się wygadać i tam rozpisujcie się bez sensu - "Kristen jest brzydka, głupia i nie umie grać" (bo takie teksty na forach już widziałam). Cel w tym jeden - zwrócić na siebie uwagę.

lulek15_15 - do Ciebie szacunek mam, wyraziłeś swoją opinię (chociaż niezgodną z moją). Tutaj obowiązuje wolność słowa.Może kiedyś się do niej przekonasz.

Ale jeśli chodzi o takich użytkowników jak obecnie "Jimmy", z poprzednim nickiem FutureShock (dlaczego poprzednim? bo po założeniu pewnego bezsensownego tematu, zrozumiał swój błąd i wstyd mu było się użytkownikom pokazać, po tym jak go objechali) to są to osoby nie umiejące bronić swoich racji, z powodu braku argumentów.

Jimmy - naprawdę mi ciebie szkoda, bo jesteś żałosny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones