Kristen BellI

Kristen Anne Bell

7,7
13 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Bell

Czyli coś w stylu "Wybór Gracie"- co polecacie? Ewentualnie jakieś komedie, ale lepsze od "Chłopaków".

Wetamoo

"Pewnego razu w Rzymie" jest interesujące i to komedia. Zresztą Wetamoo zadałeś takie pytanie, że nie wiem czy chodzi Ci o to, by występowała tam Kristen czy o podobne filmy ogółem z całej filmoteki.

majka2115

Po to zadałam to pytanie na profilu Kirsten żeby obejrzeć jakiś film z nią :P

Wetamoo

Nie jest to takie jednoznaczne. ;) Fanboys jest interesujące, ale moim zdaniem głupawe odrobinę. Polecam Ci "To znowu Ty". I wbrew ostrej krytyce uważam, że film jest warty obejrzenia. ;)

majka2115

Oba oglądałam ;)

Wetamoo

To mi to utrudniłaś teraz.. ^^

Wetamoo

Pomimo niskiej oceny polecam "Raj dla par" :)

Sarunia_5

Również oglądałam, ale tylko do połowy, bo mi się wyjątkowo nie podobał, to samo "Chłopaki też płaczą", nie podoba mi się postać Sary Marshall :P

Wetamoo

No to może "Burleska"? :D

Sarunia_5

Obejrzę ;) Chociaż jakoś mnie nie interesuje ten film :P

Wetamoo

Wiesz, arcydzieło to to nie jest:P
Jak masz oglądać tak od niechcenia to nie oglądaj, bo tylko czas sobie zmarnujesz :D
Jeśli jesteś zainteresowana serialem to serdecznie polecam "Weronikę Mars" :)

Sarunia_5

Serial oglądałam, świetny ;)

Wetamoo

Wiesz według mnie Kristen jest taką przyjemną aktorką, ale nie ma zbyt bogatej filmografii :P
Ewentualnie jeszcze mogę Ci polecić "Plotkarę"(pewnie znasz, ten serial), ale to tylko jeśli lubisz jej głos, bo gry aktorskiej po samym glosie raczej nie możesz podziwiać :P

Sarunia_5

No niestety nie grała w zbyt wielu filmach ;d

Wetamoo

No to sama widzisz, nie ma czego polecać :P
Ale poczekaj, z czasem wyjdzie coś nowego ;)

Sarunia_5

Mam nadzieję ;)

Wetamoo

Nowy serial, House of Lies dobrze się zapowiada. Kristen gra tam jedną z głównych ról. Premiera wstacji Showtime 8 stycznia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones