Kristen BellI

Kristen Anne Bell

7,7
13 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Bell

Uważacie,że jej głos się nadaje do opisywania i mówienia o elicie Manhattanu,czy chcielibyście i widzielibyście kogoś innego w tej roli?
Ja uwazam,że jej głos się nadaje;)

plistek43

Ja również uważam, że ma świetny głos. I całkowicie się nadaje do narracji w Gossip Girl :)

plistek43

przyzwyczaiłam sie do jej głosu ;d i teraz gdy oglądam Veronice Mars ciągle w głowie słysze "xoxo Gossip Girl" ;d

plistek43

ja tez, dobrze podkłada, tak ajk do weroniki mars swietnie dopasowywała akcenty... jest swietna...

plistek43

Głos jest swietny, ale mogłaby wystąpić w GG - nie mówie o dużej roli nawet nie musiałaby nic mówić , wystarczy żebyśmy ją gdzies zobaczyli, to byłoby takie inne i ile domysłów by było:)

eve_ca

Taak, ja uwielbiam głos Kristen.

Zapraszam na forum Kristen Bell:
http://kristenbellweb.net/forum/index.php
or az strona:
http://kristenbellweb.net/
:)

Blur

uwielbiam jej głos i to jak mowi niektore slowa (np. upper east siders <33)

Nikki_Sanders

jesli ktos gral w assassins creed 1 i 2 to Kristen podkladala glos pod babke z labolatorium :P

eve_ca

Tak, uważam, że to świetny pomysł. Bardzo chciałabym ją zobaczyć w GG i liczę na to, że wkrótce tak będzie. W końcu nie wiadomo kiedy zakończą emisję tego serialu, a niech się dzieje jak najwięcej. ^^

majka2115

podobno ma się zakończyć po 6 sezonie, bo Leighton chce odejść. a wiadomo, bez niej serialu nie będzie ;)

kropkaaa

coooo ?? "Leighton chce odejść" nieeeeeeee !!! ;p a ja słyszalam i czytałam, ze Lively chce odejsc i to juz wkrotce bo niby ma duzo propozycji filmowych (blablabla) i chce aby jej postac usmiercili w jakis DRAMATYCZNY sposob bo taka jest Serena .... /jezeli odejdzie to bedzie masakra.... i pewnie skonczy jak Mischa Barton miala niby w tylu filmach zagrac i odeszla z The O.C i nie zagrala w ani jednym a wrocic do serialu nie mogla bo jej postac usmiercili.../

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones